DOM-ARGO
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

+21
alionavalentin
Sera
Ghenadie
olegp33
Argo
gicu
аньчуда
ma6ingan-71
moldovan
Olesea
AlinaSamoila
Deveatka90
Iurie
springviola
Ina
Indartusa
Ivan
Grisa
Andrei
Nicolae
Admin
Участников: 25

Страница 16 из 20 Предыдущий  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Следующий

Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 16 Empty Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  Admin Чт Июн 02, 2011 10:25 am

Первое сообщение в теме :

Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea , punem foto pe forum .


Последний раз редактировалось: Admin (Чт Июн 02, 2011 10:45 am), всего редактировалось 3 раз(а)

Admin
Admin

Сообщения : 202
Дата регистрации : 2011-06-02
Возраст : 42
Откуда : Chisinau

https://domargo.forum2x2.ru

Вернуться к началу Перейти вниз


Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 16 Empty Intilnire

Сообщение  Indartusa Ср Мар 28, 2012 10:09 am

Admin пишет:Ce ziceti sa ne intilnim simbata pe la ora 15 la constructie ...
Eu o sa fiu!

Indartusa

Сообщения : 17
Дата регистрации : 2011-10-12

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 16 Empty Ce ziceti sa ne intilnim simbata pe la ora 15 la constructie

Сообщение  Admin Ср Мар 28, 2012 10:02 am

Ce ziceti sa ne intilnim simbata pe la ora 15 la constructie ...


Последний раз редактировалось: Admin (Вт Авг 02, 2016 3:38 pm), всего редактировалось 1 раз(а)

Admin
Admin

Сообщения : 202
Дата регистрации : 2011-06-02
Возраст : 42
Откуда : Chisinau

https://domargo.forum2x2.ru

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 16 Empty Casa noasta

Сообщение  Indartusa Ср Мар 28, 2012 9:48 am

Se creaza o impresie ca ce nu vom face noi cei care au contractat apartamente la T.Strisca o sa fie in zadar. Exista o toma de informatii impotriva lui Tomaili, dar pina acuma nu s-a luat atitudine nici de SIS nici de Procuratura.
Eu propun sa implicam si mass-media. Cine are asa posibilitate? Hai sa dam o conferinta de presa, sau sa anuntam PUBLIKA, PROTV, PRIME etc. despre lohotronul de la T.Strisca si atunci poate se vor autosesiza "ORGANELE COMPETENTE".

Apropo de luni merge constructia in toi. Daca nu credeti mergeti si vedeti cum se toarna beton. Neutral

Indartusa

Сообщения : 17
Дата регистрации : 2011-10-12

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 16 Empty Atenţie la monitor!

Сообщение  Iliu?a Вт Мар 27, 2012 7:34 pm

Cine poate să-mi spună: Construcţia merge sau nu? ca să ştiu să mai achit bani sau să trec şi eu în ofensivă. Am înţeles că alţi contractanţi de-ai noştri de la alte obiecte au probleme mari de judecată. Sponeţi-mi cine-i la curent: construcţia de pe această adresă îi pusă în gaj la bancă sau nu? Unde v-aţi întîlnit?
lol!

Iliu?a
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 16 Empty Dati sa ne ingramadim sa nu pierdem banii.

Сообщение  Admin Вт Мар 27, 2012 9:10 am

Dati sa ne ingramadim sa nu pierdem banii ... ca neam ingramadit numai 4 persoane trebue mai multi ... tel


Последний раз редактировалось: Admin (Вт Авг 02, 2016 3:39 pm), всего редактировалось 1 раз(а)

Admin
Admin

Сообщения : 202
Дата регистрации : 2011-06-02
Возраст : 42
Откуда : Chisinau

https://domargo.forum2x2.ru

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 16 Empty Adunare totala...

Сообщение  alek_ale Вт Мар 27, 2012 9:06 am

Shi eu sunt in acest proiect... Trebuie sa ne intilnim

alek_ale
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 16 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  springvi Пн Мар 26, 2012 8:28 pm

Oameni chiar nu va pasa de banii care i-ati investit, azi a fost o incercare de a ne aduna si doar 4 oameni s-au ivit, chiar 4 oamnei au investit banii in blocurile de pe Grenoble? Contactati la nr. de telefon 068350459 sa ne adnam mai multi sa mergem la oficiu, chiar asa nepasare nu am mai vazut... indiferenta totatla.

springvi
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 16 Empty trebuie sa facem ceva

Сообщение  Natalyyy Ср Мар 21, 2012 6:10 pm

Daca mergeti,ma contactati si e mine pe: 069807251

Natalyyy
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 16 Empty CE FACE SIS-ul??!?!?!?!?!?!

Сообщение  Indartusa Ср Мар 21, 2012 12:14 pm

****

Indartusa

Сообщения : 17
Дата регистрации : 2011-10-12

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 16 Empty Pii ce vad ca la toti lii tot una de soarta banilor lor.

Сообщение  alex_al Вс Мар 18, 2012 10:05 am

Pii ce vad ca la toti lii tot una de soarta banilor lor.
Oameni buni .... dati sa ne ingramadim ... sa rezolvam sorta apartamentelor noastre.  Sa nu raminem pe drumuri fara apartament si fara bani .

alex_al
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 16 Empty Dati sa ne unim

Сообщение  alex_al Пт Мар 16, 2012 3:31 pm

Dati sa na unim sunatima si sa ne stringem mai multi astept sunetele voastre ca sa ne organizam.

alex_al
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 16 Empty Construcţia staţionează

Сообщение  Nicolai Пт Мар 16, 2012 12:35 pm

Într-adevăr m-am dezamăgit şi eu de comportamentul celor de la "Tomailî Argo". Cu atit mai mult că au deconectat videocămerile de la stroică. Toţi stroiesc da acestea numa promit. Am vorbit cu conoscuţi de la strici şi mi-au spus că aceştea au credite foarte mari la banca de economii şi nu le pot achita că stăpînul argo a furat banii acestea. Cunoscuâi ma-u dfătuit dă iau banii de la ei cit nu-i tirziu. Îmi pare rău dar aceastai situaţia. Dar eu îi susţineam pi......i.

Nicolai
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 16 Empty P/u toţi

Сообщение  Ionu?ca Чт Мар 15, 2012 10:08 pm

Sfatul meu la toţi clienţii MMM "Tomailî Argo": NU ACHITAŢI BANI PÎNĂ NU ÎNCEP LUCRĂRI REALE DE CONSTRUCŢII.

Ionu?ca
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 16 Empty Pentru Alex

Сообщение  Ionu?ca Чт Мар 15, 2012 9:58 pm

Lucrările de construcţii nici nu o să înceapă căci nu-s şanse. Cum staţionează celelalte complexe de construcţii ale firmei ARGO scrise de pe forum, asa va fi şi cu soarta acestei construcţii. Uitaţi-Vă la RKB cum se construieşte şi o să înţelegeţi că aţi nimerit în piramida "MMM" de la ARGO. Cînd încerci să scoţi banii, nu poţi. Trebuie să-i dai în judecată sau să găseşti alt prost în loc.
Alex, dacă strîngi mai mulţi clienţi pentru a Vă duce la Tomailî, scrie pe forum.

Ionu?ca
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 16 Empty haideti sa na intilnim si sa ne ducem

Сообщение  alex_al Чт Мар 15, 2012 4:39 pm

Haideti sa na intilnim si sa ne ducem sunatima si ne organizam sa ne ducem ... la tomalii .
Ca eu pe martie nu mai platesc . Constructia nu merge.

alex_al
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 16 Empty Rup

Сообщение  Kartuz Ср Мар 14, 2012 1:40 pm

Все останетесь без квартир и без денег. Проверьте дома если состоят в залоге.

Kartuz
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 16 Empty http://forum.md/Themes/blacklist/299755/1/

Сообщение  Ivanusca Ср Мар 14, 2012 1:38 pm

Tomaili ARGO

Ivanusca
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 16 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  Ivanu?ca Пн Мар 12, 2012 7:48 pm

Ce tăceţi? Ce se mai face la lohotronul de pe GrenoBLEA? Sau se repetă soarta celorlalte construcţii moarte ale firmei "Tomailî Argo", care se construiesc cîte 10 ani şi n-o poate scoate în capăt. Pot să Vă prezic la toţi că Vă aşteaptă soarta clienţilor lui Anatol Plugaru. Faceţi cruce pe parale sau mergeţi şi scoateţi banii cît nu-i tîrziu. (Dacă o să izbutiţi)

Ivanu?ca
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 16 Empty PT IURA

Сообщение  Indartusa Пт Фев 24, 2012 10:40 am

Nu sunt si niciodata nu am fost din rindurile banditilor. Eu am fost la constructie lui pe 20 si am vazut ca "lucra" un tractor (impingea zapada) si am observat camerele web agatate de stilpi. Paznicii mi-au spus ca "seful" ii monitorizeaza. E regretabil ca stam de 3 ani pe loc. Poate ne adunam si-i dam la bot lui Tomaili Argo????? Question Question Question

Indartusa

Сообщения : 17
Дата регистрации : 2011-10-12

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 16 Empty P/u Indartusa

Сообщение  Iura Чт Фев 23, 2012 8:59 pm

Nu cumva şi tu eşti de la ARGO? El trebuia să instaleze 3 ani în urmă camere, dar nu acum. Îmi place foarte tare cum construieşte "Dasnsicons" la Testemiţeanu. Aceştea se vede că nu au intenţia de a freca populaţia ca Tomailî. Îmi este în grijă ca Tomailî să nu repete soarta lui Plugaru cu stroica şi să spună la toţi că a avut un atac raider. Din aceste considerente nu a putut finisa toate stroicile din oraş.

Iura
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 16 Empty WEB camere la constructie

Сообщение  Indartusa Пн Фев 20, 2012 9:48 am


Indartusa

Сообщения : 17
Дата регистрации : 2011-10-12

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 16 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  Ivan Вс Фев 05, 2012 4:06 pm

Construcţia staţionează. Nu achitaţi bani pînă nu vor începe lucrările de construcţie că o să ne trezim fără parale şi cu firma "Argo" falimentată. Vom achita odată cu începerea lucrărilor de construcţie. Nu fiţi naivi oameni buni.

Ivan

Сообщения : 12
Дата регистрации : 2011-09-11

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 16 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  Ivan Вс Фев 05, 2012 4:06 pm

alo

Ivan

Сообщения : 12
Дата регистрации : 2011-09-11

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 16 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  Ivan Вс Фев 05, 2012 4:05 pm

Ivan пишет:Construcţia staţionează. Nu achitaţi bani pînă nu vor începe lucrările de construcţie că o să ne trezim fără parale şi cu firma "Argo" falimentată. Vom achita odată cu începerea lucrărilor de construcţie. Nu fiţi naivi oameni buniu.

Ivan

Сообщения : 12
Дата регистрации : 2011-09-11

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 16 Empty Pipeţ

Сообщение  Ivan Вс Фев 05, 2012 4:04 pm

Construcţia staţionează. Nu achitaţi bani pînă nu vor începe lucrările de construcţie că o să ne trezim fără parale şi cu firma "Argo" falimentată. Vom achita odată cu începerea lucrărilor de construcţie.

Ivan

Сообщения : 12
Дата регистрации : 2011-09-11

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 16 Empty Admin mail

Сообщение  Admin Сб Янв 28, 2012 3:17 pm


Admin
Admin

Сообщения : 202
Дата регистрации : 2011-06-02
Возраст : 42
Откуда : Chisinau

https://domargo.forum2x2.ru

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 16 Empty Sunt deacors

Сообщение  Admin Пт Янв 27, 2012 8:33 pm

Trebue sa ne unim si sa prigatim .. cu intrebarile ...

Admin
Admin

Сообщения : 202
Дата регистрации : 2011-06-02
Возраст : 42
Откуда : Chisinau

https://domargo.forum2x2.ru

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 16 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  springviola Вт Янв 24, 2012 6:45 pm

Admin пишет:Oameni buni poate ne unim si incercam sa vedem care e treaba reala .. Gasim un Advocat si vedem cum putem intoarce banii daca totul e asha de rau , sau cerem ceva garantii ?
eu sunt disponibila sa ne unim efortuirle pentru a cere garantii de la ei.

springviola

Сообщения : 1
Дата регистрации : 2012-01-19

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 16 Empty Daca ai pune

Сообщение  alexxx Вс Янв 22, 2012 7:31 pm

Daca ai pune pe forum....

alexxx
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 16 Empty PLANUL COSTRUCTIEI

Сообщение  Indartusa Пт Янв 20, 2012 5:51 pm

Admin, pune cruce pe Dom Argo! Gata! Eu daca vreai iti arat inca 3 asa planuri si la Gradina botanica si la tolstoi...
S-a imputit firma.
Care e pe strada Strisca aveți răbdare și totul o sa fie ok. Oamenii serioși zic ca nu o sa la lase pe drumuri.
Iar restul, încercați sa scoateți banii prin orice metoda.

Indartusa

Сообщения : 17
Дата регистрации : 2011-10-12

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 16 Empty Planul costructiei

Сообщение  Admin Пт Янв 20, 2012 3:44 pm

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 16 Plan10

Admin
Admin

Сообщения : 202
Дата регистрации : 2011-06-02
Возраст : 42
Откуда : Chisinau

https://domargo.forum2x2.ru

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 16 Empty Cine a mai fost pe la shantier ?

Сообщение  Admin Пт Янв 20, 2012 2:05 pm

Cine a mai fost pe la shantier ?

Admin
Admin

Сообщения : 202
Дата регистрации : 2011-06-02
Возраст : 42
Откуда : Chisinau

https://domargo.forum2x2.ru

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 16 Empty Pentru ce sa te duci???

Сообщение  Indartusa Пн Янв 09, 2012 10:56 am

****

Indartusa

Сообщения : 17
Дата регистрации : 2011-10-12

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 16 Empty Baeti propun

Сообщение  Admin Пн Янв 09, 2012 9:33 am

Buna la toti propun de a ne stringe si sa ne duce la argo, sa cerem un plan a lucrarilor care neceseta sa fie efectuate si termenii efectuarii ...daca ma duc de unul singur no sa vree nici sa discute cu mine .. dar daca o sa fim mai multi .. posibil sa se primeasca ceva ... Scrietimi in skype: klikcd

Admin
Admin

Сообщения : 202
Дата регистрации : 2011-06-02
Возраст : 42
Откуда : Chisinau

https://domargo.forum2x2.ru

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 16 Empty Si ce se mai aude cu constructia ... de la grenoble .

Сообщение  Admin Пн Янв 09, 2012 8:59 am

Buna la toti , cineva a mai fost pe la constructie sau la office , ce ami spun ei cu mai incearca sa unga ochii, caci deamu am ideii de a opri plata.

Admin
Admin

Сообщения : 202
Дата регистрации : 2011-06-02
Возраст : 42
Откуда : Chisinau

https://domargo.forum2x2.ru

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 16 Empty Pentru Ivan

Сообщение  Andrei Ср Янв 04, 2012 10:42 am

Dacă nu se deschid imaginile foto, atunci copie link-ul (adresa marcată cu negru) şi deschide-o în altă fereastră.

Andrei

Сообщения : 17
Дата регистрации : 2011-08-17

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 16 Empty Andrei

Сообщение  Ivan Вт Янв 03, 2012 7:08 pm

Cer scuze! Sînt perioade cînd pozele se deschid.

Ivan

Сообщения : 12
Дата регистрации : 2011-09-11

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 16 Empty Cu Anul Nou 2012!

Сообщение  Ivan Вт Янв 03, 2012 7:06 pm

Nu se deschid imaginile. Construcţia a murit, în schimp în str. Testemiţeanul s-au înălţat vreo 8-9 macarale. Aici construcţia merge serios, nu ca la "Argo". Andrei pune repetat fotografiile.

Ivan

Сообщения : 12
Дата регистрации : 2011-09-11

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 16 Empty Pentru toţi suplimentar la comparaţia din pagina 11

Сообщение  Andrei Вт Янв 03, 2012 3:56 pm

http://www.imagebar.net/out.php/i104315_Grenoblea159Tomail238Argo.JPG
Etapa la care se află construcţia din str. GrenoBLEA 159. La moment lucrările de construcţie sunt stopate, iar lucrătorii au trecut la şantierul din str. Testemeţeanu - DANSICONS.MD, unde se lucrează dar nu se înşeală lumea ca Ivan Tomailî. Nu achitaţi bani degeaba că o să aveţi probleme. Toţi banii "Tomailî Argo" îi investeşte în noul proiect al său "LOHOTRON - 4" din str. Melesteu, care este construit de firma lui Tomailî "Argo Prim Construct". La fel lucrările merg ca la şantierul din str. Grenoblea. Puteţi să vă convingeţi, construcţi se află peste gard de Basconslux, visavi de Malldova.
http://www.imagebar.net/out.php/i104319_str.MelesteuArgoPrimConstruct.JPG
Cine are date despre acest complex puneţi pe forum date, căci bieţii sunt următorii care vor alerga prin judecăţi, iar Vanea va face bani pe spatele oamenilor care muncesc din greu.
Dacă să comparăm cu foto din pagina 11, atunci vedem că în comparaţie cu "Tomailî Argo" din str. Grenoblea, Basconslux construieşte şi are ca scop să construiască.
http://www.imagebar.net/out.php/i104318_str.MilestiuBasconslux.JPG

Andrei

Сообщения : 17
Дата регистрации : 2011-08-17

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 16 Empty Eu platesc in banca

Сообщение  Admin Вт Дек 20, 2011 3:07 pm

Eu spre exemplu platesc in banca de economii de la muncesti .

Admin
Admin

Сообщения : 202
Дата регистрации : 2011-06-02
Возраст : 42
Откуда : Chisinau

https://domargo.forum2x2.ru

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 16 Empty Cu Anul Nou din nou

Сообщение  Andrei Пт Дек 16, 2011 2:15 pm

Construcţia staţionează sau chiar a murit de tot. Dragi investori stopaţi din finanţarea lui Tomailî pînă la luarea unor decizii că o să rămîneţi fără parale ca cei de la alte obiecte a firmei "ARGO". De ce nu achitaţi în bancă? Unde-s banii Dumneavoastră? Întrebaţi-i pe cei de la firmă de ce nu construiesc şi să vă prezinte documente pe lot, proiectul casei şi alte documente ce ar demonstra că Tomailî este capabil să construească. Sau cine nu crede, mergeţi la firmă şi spuneţi-le că Veţi achita, cînd ei vor începe lucrările de construcţie. Pînă-n prezent la şantier nu sunt montate camere WEB. De ce?

Andrei

Сообщения : 17
Дата регистрации : 2011-08-17

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 16 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  Ina Ср Дек 14, 2011 2:51 pm

Totul o sa fie bine...principalu e sa nu retraiti...Tomaili stie ce face, a demonstrat de atea ori ca este un mare mafiot. la vara viitoare o sa mai construiasca inca 2-3 etaje si tot asa. prin 2030 o sa fie dat in exploatare, desigur daca baiatul cel mic va prelua afacerea. MARE KONCIUGA

Ina

Сообщения : 5
Дата регистрации : 2011-10-20

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 16 Empty Noutăţi proaspete.

Сообщение  Ivan Пт Дек 09, 2011 10:36 pm

Construcţia staţionează. Cineva de la firma "ARGO" mi-au spus că o firmă nouă din Moldova "ARGO PRIM CONSTRUCT" a început construcţia unui complex locativ pe str. Milestiu, în vecinătate cu "Basconlux". Se spune că proprietarul tot este Tomailî şi a început un nou proiect de a estorca bani de la proşti care nu belesc ochii. Unde se uită organele de drept? Sau aşa e în Moldova? Treziţi-Vă oameni buni căci Moş Crăciun există numai pentru copii. Interesant ce cadou ia făcut Tomailî lui Matvei de anul nou şi frizeriţei sale.

Ivan

Сообщения : 12
Дата регистрации : 2011-09-11

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 16 Empty Pentru toţi

Сообщение  Ivan Ср Ноя 30, 2011 7:41 pm

Construcţia staţionează. Nu lucrează nimeni. Dar voi vorbiţi de camere WEB. Nicolai, măcar tu nu-ţi bate joc de INVESTORI. Mi se pare şi mie că construcţia va repeta soarta celorlalte construcţii începute de firma "Tomailî-Argo". Vreau să felicit investorii cu o dedicaţie muzicală "Moldova Mea", interpretată de renumita cîntăreaţă Nelly Ciobanu. Dacă nu se aude, treceţi pe Youtube.com, căci la Tomailî sunt numai promisiuni. Vă felicit pe toţi cu sărbătorile de iarnă, Vă doresc profund succes în noul 2012 an, iar în anul dragonului să-i dorim lui Tomailî virtute. rendeer rendeer rendeer santa santa santa

Ivan

Сообщения : 12
Дата регистрации : 2011-09-11

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 16 Empty Pentru Nicolae

Сообщение  Andrei Ср Ноя 30, 2011 11:41 am

Nu te stresa tare, COLEA! În trei ani au ridicat carcasa la 4 etaje nefinisate şi în 12 ani au pornit încă trei complexe nefinisate prin oraş, cu probleme şi instanţe de judecăţi. Eu înţeleg că tu COLEA este de la ARGO, dar fii mai simplu, căci eşti mare şi nu crezi în poveştile care le scrii. COLEA, firma ARGO şi-a luat angajamentul să construiască 5 blocuri a cîte 18 etaje (plus etajul comercial şi etajul tehnic, în total 20 etaje), dar nu 5 blocuri a cîte 5 etaje, după cum spui tu COLEA că totul este normal şi nu vă stresaţi. Este timpul de stresat şi de tras atenţie la mersul lucrărilor de mai departe sau de luat în furci COLEA pe tovarăşi ca Tomailî. Cu astfel de tempouri, perspectivă nu este şi o să ajungem la situaţia construcţiilor celelalte de pe forum COLEA. COLEA nu te stresa tare, dar construcţia la moment este stopată şi nu mai are perspective, iar la firma ARGO merge vorba că se gătesc de un faliment. Aşa că nu te stresa tare COLEA. lol! santa rendeer What a Face

Andrei

Сообщения : 17
Дата регистрации : 2011-08-17

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 16 Empty Colea nu aiuri

Сообщение  Grisa Ср Ноя 30, 2011 11:40 am

Colea nu aiuri! satisfactiile tale tinele in buzunar. Proiectul a inceput deja de 3 ani. Mai mult ca atit ca sa-ti scot orice situatie de stres iti spun ca firma asta rablagita impreuna cu zabalosul de Vanea Tomaili din 10 ani de activitate, asa in orice caz scrie pe siteul lor, a dat doar o casa in exploatare si aceea cu probleme. Dar celelalte obiecte incepute de Argo nici pomina sa fie finisate, acestea tot se construiesc deja de vrio 5-6 ani.
PS. pentru Nicolea, Tu in principiu poti continua contractul cu Argo, lumea dupa cite stiu eu doreste sa-l rezilieze. Colea ne "kashleai" Exclamation Question !!!

Grisa

Сообщения : 60
Дата регистрации : 2011-08-18

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 16 Empty cu privire la lucrari

Сообщение  Nicolae Ср Ноя 30, 2011 10:04 am

Salut la toti . La sfirsitul octombriei si eu venind din strainatate am trecut pe la constructie . Si faptul ca am vazut cele patru etaje la toate blocurile am ramas satesfacut , deoarece firma ce a promis anul acesta ca va construi cite 4 etaje asa si au facut , faptul care nu lam crezut citeva luni in urma pentru ca sint unele persoane care au creat o situatie de stres . Voi in loc sa va rugati Domnului ca sa miarga constructia cu bine creati situatii de stres . Ce nu aveti o alta ocupatie ? Cit de greu ne este noua in strainatate si voi ne faceti ca noi sa nu putem dormi linistit .

Nicolae

Сообщения : 9
Дата регистрации : 2011-07-08

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 16 Empty Admin

Сообщение  Admin Вт Ноя 29, 2011 10:13 am

Interesant cu ce ma deosebesc eu de ceelalti ... oameni care intra pe forum ... eu am facut forumul .. si dupa cite vad tot eu pun foto .. nimeni nu mai pune .Eu ce sa vin sa va scol din pat .. ca sa mergem sa rezolvam problema sau cel putin sa aratam ca noi sintem interesati de proiect ?

Admin
Admin

Сообщения : 202
Дата регистрации : 2011-06-02
Возраст : 42
Откуда : Chisinau

https://domargo.forum2x2.ru

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 16 Empty Admin pasiv

Сообщение  Grisa Вт Ноя 29, 2011 8:25 am

Dle Admin hai nu umbla cu mita in sac! Daca ti-ai luat angajamentul sa administrezi profilul fii bun si administreaza corect! Cind ultima data ai fost la firma? Eu spre exemplu nu am ce vorbi cu ei ca deja m-am saturat. Eu v-am spus ca am initiat procedura de reliziere si ma consult cu un avocat. mai departe imi este indiferent.

Grisa

Сообщения : 60
Дата регистрации : 2011-08-18

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 16 Empty Pasivi

Сообщение  Admin Пн Ноя 28, 2011 2:51 pm

Da sunteti pasivi

Admin
Admin

Сообщения : 202
Дата регистрации : 2011-06-02
Возраст : 42
Откуда : Chisinau

https://domargo.forum2x2.ru

Вернуться к началу Перейти вниз

Страница 16 из 20 Предыдущий  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Следующий

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения