DOM-ARGO
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

+21
alionavalentin
Sera
Ghenadie
olegp33
Argo
gicu
аньчуда
ma6ingan-71
moldovan
Olesea
AlinaSamoila
Deveatka90
Iurie
springviola
Ina
Indartusa
Ivan
Grisa
Andrei
Nicolae
Admin
Участников: 25

Страница 7 из 20 Предыдущий  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Следующий

Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 7 Empty Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  Admin Чт Июн 02, 2011 10:25 am

Первое сообщение в теме :

Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea , punem foto pe forum .


Последний раз редактировалось: Admin (Чт Июн 02, 2011 10:45 am), всего редактировалось 3 раз(а)

Admin
Admin

Сообщения : 202
Дата регистрации : 2011-06-02
Возраст : 42
Откуда : Chisinau

https://domargo.forum2x2.ru

Вернуться к началу Перейти вниз


Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 7 Empty Trebuie de depus plingeri la CCCEC, PG si MAI

Сообщение  987 Пн Авг 06, 2012 1:32 pm

Trebuie urgent de depus plingeri la CCCEC, MAI si Procuratura Generala pe faptul insalaciunii de incheiere a unor contracte dubioase cu termenul de dare in exploatare in 2013 pe cind contractul de baza cu SIS prevede anul 2011! Urgent!

987
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 7 Empty http://domargo-casata.blogspot.com/

Сообщение  987 Пн Авг 06, 2012 1:27 pm

Iata ceva nou pe sait! Cu protestul sunt absolut de acord! Trebuie de luat act, e destul sa stam! Adminul lasa sa mai stea pe ginduri caci doar la aceasta se reduce activitatea lui!

987
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 7 Empty http://www.jurnaltv.md/ro/news/in-moldova-si-agentii-sis-iau-teapa-380868/#

Сообщение  Cazac Пн Авг 06, 2012 9:45 am

jurnaltv.md/ro/news/in-moldova-si-agentii-sis-iau-teapa-380868/#
Iata si SISul da de stire ...

Cazac
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 7 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  !!!!!! Вс Авг 05, 2012 10:24 pm

parca pe 20.08.2012 la ora 9.00 la sediu Exclamation

!!!!!!
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 7 Empty Sa terminat cu vorbele TOTI LA PROTESTE

Сообщение  Nastea Вс Авг 05, 2012 9:41 pm

Si eu sunt gata de proteste, hai sa ne hotarim si iesim!!!

Nastea
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 7 Empty Sa terminat cu vorbele TOTI LA PROTESTE

Сообщение  salw Вс Авг 05, 2012 11:58 am

Sa terminat cu vorbele TOTI LA PROTESTE... cind ne organizam la proteste .. cite 2 ore mai mult nu trebue

salw
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 7 Empty La proteste

Сообщение  salw Вс Авг 05, 2012 11:56 am

Credca e timpul sa luam autorizatie de la primarie si sa facem proteste in fata la sediul ARGO si in fata la SIS
cine e gata sa organizeze ... cine poate lua o autorizatie de protest .

salw
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 7 Empty Blea astai pizdets!

Сообщение  Indartusa Вт Июл 31, 2012 10:14 pm

Blea asta-i pizdets!!!!
Luna august, casa sta pe loc!!!
Pidarii de la ARGO se scarpina in kur!!!
SIS-ul ruguma muci si pe alocuri, daca doriti muie!!!!! (vafli pe moldovnesti)
Oemeni buni ce-i cu voi??????!!!!! Cum puteti sta asa cu capul in jos ci cu miinele in sold???!!!
Eu vreu casa.... am probleme in familie.... am ramas si fara bani si fara casa si nu da doamne fara familie pot ramine
Da eu ii tai kapu lu pidaru ista, numai ca o sa fac pushkarie si asta tot ii un minus pentru mini.
Hai sa rezolvam ceva sa nu facem planuri si dupa plan de realizare a planului si pe urma proiect de plan de realizare a
pnauriori.
...

Indartusa

Сообщения : 17
Дата регистрации : 2011-10-12

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 7 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  cristi26 Пт Июл 27, 2012 5:15 pm

deci ramine sa ne intilnim pe data de 20.08.12 la ora 9.00 ?

cristi26
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 7 Empty Informatie

Сообщение  Admin Пт Июл 27, 2012 4:46 pm

Din ultima intilnire :
1. Sa decis sa facem un reportaj.
2. Sau dat documentele pe care le detinem ... la juristi.
3. Prigatim conferenta de presa.
In august trebue sa stringem niste bani pentru a face conferenta de presa , caci trebue sa achitam sala dar ea costa daca u gresesc in jur de 600 lei ora.

Admin
Admin

Сообщения : 202
Дата регистрации : 2011-06-02
Возраст : 42
Откуда : Chisinau

https://domargo.forum2x2.ru

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 7 Empty de platit in conditiile cind SIS i-a trimis scrisoare de reziliere unilaterala?

Сообщение  no one Чт Июл 26, 2012 9:44 am

De platit in conditiile cind SIS i-a trimis scrisoare de reziliere unilaterala a contractului? Cam suna a ocerednoi bred de-a lui Vaniuha, ca sa ne incilceasca si mai tare!

In acest caz unica sansa a noastra sa-i depunem cereri de reziliere a contractului in conditiile cind vanea nu-si respecta obligatiunile. Aici nimeni nu ne poate stopa si pune piedici, chiar si acelasi Vanea, chiar si daca cineva nu va dori acest lucru.

Argumente de tipul ca nu toti au reziliat, nu vor merge ca contractantii care vor depune aceste cereri vor solicita intoarcerea banilor. In acest caz Vanea va fi nevoit sa cedeze. Daca din 170 sau citi suntem in proiectul Casa ta vor depuneni macar 120 cereri prin care se vor solicita intoarcerea banilor, sa stiti ca Vanea nva intra in rahat si mai mare.

El acum blafeaza cu noi!

Aceasta actiuni mi le-a recomandat un avocat care cunoaste astfel de scheme!

no one
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 7 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  !!!!!! Ср Июл 25, 2012 11:32 pm

pai,Tomaili a scos macaralele de pe teritoriu scratch ...De ce spune la oficiu ca ei vor construi mai departe???? Question Question Question Adica noi tb sa achitam integral lunile restante....pu ce se le platim daca nu s-a lucrat ,si asa am platit din noiembrie---pina in mai degeaba,ca tot nu s-a lucrat???!!!MINCIUNI IARASI....si cind te gindesti ca Tomaili e in vacanta linistit,dar noi ..... Evil or Very Mad

!!!!!!
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 7 Empty ARGO FIRMA DE RAHAT

Сообщение  VECESLAV Ср Июл 25, 2012 10:26 pm

oameni buni chear sunteti dusi cu pluta in fiecare seara citesc prostologiile voastre cere le scriti ............. vam spus si parca am iesit la un compromis pe 20 08 2012 la or 9;00ne intilnim toti acolo la argo de pe armeana sau ce SLABO nu umblati cu prostii ne adunam acolo si atit care vrea, care nu sa sufle in cur cui vrea scuzati de expresie.................. slabi Moldovenii de fire.....................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

VECESLAV
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 7 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  gggg Ср Июл 25, 2012 8:26 pm

ude adisparur tovarasul ADMIN,nu cumva e plecat la mare cu dobitocul de tomaili. OAMENI BUNI NUL CREDETI PE ACEST SARLLTAN-ADMIN ,EL TRAJE DE TIMP DEOARECE ESTE OMUL LUI TOMAILI, VOI CHIAR NU INTELEJETI CA EL DE JUMATATE DE AN VA PROSTESTE CU ADUNARI PE LA GARA,PE LA ORE TIRZII.

gggg
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 7 Empty Nu faceti greseli!

Сообщение  no one Ср Июл 25, 2012 2:37 pm

Vi s-a spus de o mie de ori ca trebuie de organizat o conferinta de presa cu participare a unui numar cit mai mare de jurnalisti, in care de anuntat despre intentia de organizare a mitingului si de solicitat mai insistent intrevederea cu conducerea statului. de solicitat suportul PG, MAI, CCCEC si SIS, care deasemenea este implicat in aceasta situatie. De depus o cerere la primarie privind mitingul planificat, ca mai apoi cu inima impacata de trecut la actiuni concrete! De protestat in fata sediului ARGO, la Primarie, Guvern, Parlament si SIS.

Situatia este una foarte alarmanta! Daca am intrat in joc inapoi nu mai putem sa ne intoarcem! Tomaili nu va putea gasi bani PENTRU CONSTRUCTII si va fi nevoit sa gajeze obiectul la banca, dar in asa circumstanta de asteapta soarta obiectelor de la Gradina Botanicii si Sulac!

no one
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 7 Empty 11

Сообщение  11 Ср Июл 25, 2012 2:08 pm

salut la toti, desigur ca toata aceasta situatie e foarte si foarte urita, da oameni buni haideti sa fim realisti! nu trebuie de platit nimic, lasa sa se apuce ei singuri, sa caute bani unde stiu, ei neau stresat timp de citeva luni si noi acuma sa platim integral? o brinza.noi nu suntem nishte prosti, care sa ne duca cineva de nas!!!

11
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 7 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  moldovan Ср Июл 25, 2012 11:34 am

banii nu trebuie de achitat, sa leee de unde vrea el, pina nu vedem ceva construit si nu akitam lunile care au fost stopate, s-a terminat cu prostiile, trebuie sa fim mai realisti, caci nu mai avem incredere

moldovan

Сообщения : 27
Дата регистрации : 2012-03-31

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 7 Empty Argo va continua constructia

Сообщение  New_User Ср Июл 25, 2012 11:31 am

Salutare la toti. Ieri nu am venit la intrunire la Argo. Asa si nu am inteles la ce ora s-a stabilit sa aiba loc. De aceea, azi am sunat la ei la oficiu sa intreb care e situatia la moment. Mi s-a spus ca tot Argo va continua constructia complexului de pe Grenoble. Incepind cu a doua jumatate a saptamanii viitoare, avocatul (care se afla la moment in concediu) se va intilni cu fiecare in parte ca sa discute cum de platit mai departe. Se pare ca banii pt lunile cind constuctia a fost stopata (mai, iunie si iulie) vor trebui achitati integral. Directorul firmei de asemenea se afla in concediu si nu e de gasit. La moment, apare intrebarea: cum sa le incredintam iar banii, cind nimeni nu ne garanteaza ca ei vor incepe imediat constructia si ca lucrurile vor decurge normal?? Pe de o parte e riscant, iar pe de alta parte carul se va misca din loc....

New_User
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 7 Empty Dupa cate stiu Admin s-a apucat sa faca ceva?

Сообщение  Grisa Пн Июл 23, 2012 8:33 pm

Parca Admin s-a apucat sa organizeze intrunirea? Telefonati-l pe el! Pe forum este telefonul lui.

Pentru a face ceva TREBUIE SA FIM UNITI, dar nu trebuie sa ne consideram mai destepti ca altii!

Grisa

Сообщения : 60
Дата регистрации : 2011-08-18

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 7 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  moldovan Пн Июл 23, 2012 5:29 pm

Pai cum ramine cu mine? la ce ora ne intilnim? la 17:00? precis ii gasim pe loc?

moldovan

Сообщения : 27
Дата регистрации : 2012-03-31

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 7 Empty Informatie

Сообщение  Admin Пн Июл 23, 2012 12:43 pm

Rezonanta .. se face la televiziune .

Admin
Admin

Сообщения : 202
Дата регистрации : 2011-06-02
Возраст : 42
Откуда : Chisinau

https://domargo.forum2x2.ru

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 7 Empty http://domargo-casata.blogspot.com/

Сообщение  Grisa Вс Июл 22, 2012 4:11 pm

Haideti sa promovam aces sait http://domargo-casata.blogspot.com pe www.facebook.com si www.odnoklassniki.ru!!!! Caci noua ne trebuie rezonanta! Sa nu va fie lene!

Grisa

Сообщения : 60
Дата регистрации : 2011-08-18

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 7 Empty qwe

Сообщение  virus88 Вс Июл 22, 2012 1:22 pm

eu propun sa ne intilnim marti la ora 12 sau 13 ca la 17:00 o sa pupam usa la Argo si gata,ca ei nu o sa mai fie la oficiu

virus88

Сообщения : 9
Дата регистрации : 2012-05-31

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 7 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  mmvjk Вс Июл 22, 2012 7:19 am

jyvmi9unpo-0po

mmvjk
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 7 Empty Informatie

Сообщение  Admin Пт Июл 20, 2012 11:17 am


Admin
Admin

Сообщения : 202
Дата регистрации : 2011-06-02
Возраст : 42
Откуда : Chisinau

https://domargo.forum2x2.ru

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 7 Empty http://domargo-casata.blogspot.com/

Сообщение  Grisa Пт Июл 20, 2012 11:11 am

Noi momente cu privire la Tomaili ARGO! Atentie la toti! Tomaili deja a pierdut 2 obiecte. daca doriti mai multa informatie,

accesati saitul


http://domargo-casata.blogspot.com/

Grisa

Сообщения : 60
Дата регистрации : 2011-08-18

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 7 Empty Cineva a fost pe data de joi la sediu

Сообщение  Admin Пт Июл 20, 2012 9:32 am

Cineva a fost pe data de joi la sediu ?

Admin
Admin

Сообщения : 202
Дата регистрации : 2011-06-02
Возраст : 42
Откуда : Chisinau

https://domargo.forum2x2.ru

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 7 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  Mu6KuH Пт Июл 20, 2012 8:56 am

зачем если можно пойти легальным путем?

Mu6KuH
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 7 Empty ARGO FIRMA DE RAHAT

Сообщение  VECESLAV Пт Июл 20, 2012 1:22 am

CEAM AVUT DE PIERDUT AM PIERDUT TOVARAS MU6KUH SI DACA MAI ACHIT O AMENDA DE 100 LEI NUI NIMIK STRSNIC.

VECESLAV
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 7 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  Mu6KuH Чт Июл 19, 2012 9:18 am

для пикетирования нужно получить разрешение в примарии делается за 30 минут без разрешения могут разогнать и привлечь к админ ответсвенности

Mu6KuH
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 7 Empty ARGO FIRMA DE RAHAT

Сообщение  VECESLAV Чт Июл 19, 2012 2:12 am

BRAVO gggg, BRAVO GRISA, va sustin !!! sa inteleg ca totusi ati aceptat propunerea mea pe19 08 2012 toti acolo ??? eu fac maxim posibil sa anunt pe cine pot si cum pot dar voi faceti acelasi lucru. BINE AI SPUS NEW_ USER UNDE-s MULTI PUTEREA CRESTE. UN CAP E BINE DAR 2 SI MAI BINE. mersi la toti.

VECESLAV
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 7 Empty pentru Grisa

Сообщение  Admin Ср Июл 18, 2012 4:14 pm

Grisa .. poftim .... da propuneri si actioneaza ... ca vad ca singur ce ai facut ... ce propunere ai dat ?
De vorbit ... toti sintem buni ... eu macar am incercat , dar tu ?

Admin
Admin

Сообщения : 202
Дата регистрации : 2011-06-02
Возраст : 42
Откуда : Chisinau

https://domargo.forum2x2.ru

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 7 Empty Exclusiv pentru Admin

Сообщение  Grisa Ср Июл 18, 2012 3:57 pm

Domnule Admin, te rog mult fara atitudini inginfate si ironie sterila! ce fel de vorbe - "Nu va tine nimeni puteti veni mai devreme?"

Noi avem o problema comuna si fiecare vine cu propuneri pentru a o rezolva!

Nu trebuie sa fim mai destepti ca toti desteptii!

Daca te crezi mult mai destept, poti hotari problema singur si nu vei reusi! Calmeaza-ti aerele si asculta ce-ti spune lumea!

Ca pina la moment nimic nu s-a facut! Numai vorbe! Dar ca sa nu fie vorbe goale, fiecare isi aduce aportul! Si este cazul sa ne ascultam si auzim unii pe altii!

Grisa

Сообщения : 60
Дата регистрации : 2011-08-18

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 7 Empty unde-s multi, puterea creste

Сообщение  New_User Ср Июл 18, 2012 3:30 pm

Cu cit mai multi ne vom aduna, cu atit va fi mai bine!

New_User
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 7 Empty Informatie

Сообщение  Admin Ср Июл 18, 2012 3:23 pm

Nimeni pe nimenu nu impedica de a veni si mai devreme sa protesteze la sediul argo .

Admin
Admin

Сообщения : 202
Дата регистрации : 2011-06-02
Возраст : 42
Откуда : Chisinau

https://domargo.forum2x2.ru

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 7 Empty http://domargo-casata.blogspot.com/

Сообщение  Grisa Ср Июл 18, 2012 2:56 pm

Inca un loc unde se poate de organizat un miting!!!!!!!!!!!!!!

Plus informatie pentru presa!!!!!!!!!


http://domargo-casata.blogspot.com

Grisa

Сообщения : 60
Дата регистрации : 2011-08-18

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 7 Empty E nevoie de mai multa presa!

Сообщение  ss Ср Июл 18, 2012 2:52 pm

La oficiul lui Tomaili se lucreaza de la ora 10:00 pina la 15:30 maximum.

Dle Admin poate ceva mai devreme si ar fi bine de chemat mai multa presa!

In cadrul mitingului de scris o scrisoare contrasemnata de toti participantii catre conducerea statului si SIS.

Situatia e una critica si ar fi bine de chemat mai multi jurnalisti, de aceea se organizeaza conferinte de presa pentru a pregati publicul si mass-media. SUCCESE NOUA LA TOTI!!!!!!!!!!!!!

ss
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 7 Empty vom fi prezenti

Сообщение  New_User Ср Июл 18, 2012 1:00 pm

Domnule Admin, vom face tot posibilul sa fim prezenti la intilnirea de marti, 24 iulie 2012. Ora mi se pare cam tirzie. Eu am trecut recent pe la oficiu si era 17:15 si deja nimeni nu mai era acolo, usa de la intrare era inchisa. Noi trebuie sa-i prindem in oficiu pina la ora 17. In caz contrar, efortul nostru va fi in zadar.

New_User
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 7 Empty Informatie

Сообщение  Admin Ср Июл 18, 2012 8:28 am

Marti pe data de 24/07/2012 ne intilnim la sediul argo la ora 17.40 .... o sa fie invitata si un jurnalist de la TV.
Cu ora poate ar trebue sa fie mai devreme ..
Dati sa stabilim

Pentru : ggggg nimeni nu te opreste se stringi oamenii si sa stai in fata la argo ... tu ce vrei sa va eau de minuta ... daca esti asha de activ .. organizeaza da nu astepta eu sati organizezi totul.
Si mesajele cu prostii osa fie sterse .

Admin
Admin

Сообщения : 202
Дата регистрации : 2011-06-02
Возраст : 42
Откуда : Chisinau

https://domargo.forum2x2.ru

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 7 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  LENCIK Вт Июл 17, 2012 10:33 pm

veceslav- cel mai scump apartament de la constructie costa sub 52000 euro. dar tu spui ca ai achitat 58000 euro? si de ce ai achitat toata suma-daca toti au achitat pe etape? Din surse pe care le am cel mai mult pina acum a achitat 32000 euro. paremise ca si tu pui macaroane pe urechi. FITI SERIOSI. TRECETI LA ACTIUNI CONCRETE-DAR NU VA OCUPATI CU DEMAGOGIA SI CU MINCIUNILE. RUSINE SA VA FIE

LENCIK
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 7 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  gggg Вт Июл 17, 2012 10:24 pm

veceslav daca ai achitat 58000 euro,-. de mult trebuia sa ei furca si sa stai la usa companiei ARGO. mi-se pare ca pe acest sait sunt mai multi oameni dea lui tomaili care special trag de timp- organizeaza adunari-ca admin, spun ca au dat zeci de mii de euro-ca cei cu citeva mii sa creada ca sunt oameni care au dat sume mai mari. toti sunteti niste mincinosi si lasi.

gggg
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 7 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  flint888 Вт Июл 17, 2012 10:10 pm

насчет четверга?

flint888
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 7 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  runi Вт Июл 17, 2012 10:09 pm

toti tac-ca acela in papusoi. sunt niste cicaciosi. le place sa cadoneze banii lui pidarul de tomaili.

runi
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 7 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  flint888 Вт Июл 17, 2012 10:09 pm

люди давайте в четверг в 9.00 соберемся у арго и поднимем всех на уши,а то звонишь одним,говорят что арго не хочет отдавать обьект,звоню в арго,говорят что сиб не идет на контакт,и еще особенно тебе gicu или ggg, хватит переть на сашу,что он может сделать,тебя поставить на его место,сидите обсыраете парня,что он крайний остался.если согласны пишите



flint888
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 7 Empty ARGO FIRMA DE RAHAT

Сообщение  VECESLAV Вт Июл 17, 2012 10:06 pm

ATENTIE !!!!!!!!!! deci la data de 20 08 2012 ora 9:00 doritorii de asi hotari neintelegerele cu argo proectul casa ta sa sa vie la fata locului armeana colt cu bucuresti.

VECESLAV
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 7 Empty ARGO FIRMA DE RAHAT

Сообщение  VECESLAV Вт Июл 17, 2012 9:13 pm

nu iteleg toti tac de ce

VECESLAV
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 7 Empty ARGO FIRMA DE RAHAT

Сообщение  VECESLAV Вт Июл 17, 2012 9:06 pm

cu presa tot nu e rau si cu avocatii la fel ideia e ok. dar daca ne adunam acolo si presa si tv si avocatii toti vor veni nechemati toti impreuna suntem o forta mult mai mare nu va rusinati tomaila vad ca nui rusinos de loc ca nici nul stiu cum arata a luat 58 000 euro si ma lasat cu copii in rahat ca sami hotarasca soarta cine strazile chisinaului. nici nustiu ce sa ma fac sunt barbat dar pling ca un copil.

VECESLAV
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 7 Empty ARGO FIRMA DE RAHAT

Сообщение  VECESLAV Вт Июл 17, 2012 8:55 pm

ATENTIE !!!!!!!!!!!!!!!!!! scuzati multstimati pagubasi nam fost atent ce priveste de data de 19 08 2012 ca e duminica dupa cite ati vazut am scris la ora 00:si ceva sau chear la 1 de noapte eram obosit dupa servici nu pot sa vad ora ca cineva mia sters mesajul vreun haker dealui vaniusa deci haideti sa hotarim impreuna; eu propun luni data de 20 08 2012 la ora 9:00 RASPUNSURI AICI. REPET CINE POATE ANUNTATI PE SITEURILE CARE MAI STITI. MESAJUL DE IERI O SAL REPET.

VECESLAV
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 7 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  gicusor Вт Июл 17, 2012 7:53 pm

are dreptate -gggg. paremise-ca admin trage de timp.dar nu inteleg dece.

gicusor
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 7 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  gggg Вт Июл 17, 2012 7:50 pm

TOVARASUL admin NU STERGE MESAJELE. A-A NUTI PLACE ADEVARUL? Very Happy Very Happy Very Happy

gggg
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Страница 7 из 20 Предыдущий  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Следующий

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения