DOM-ARGO
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

+21
alionavalentin
Sera
Ghenadie
olegp33
Argo
gicu
аньчуда
ma6ingan-71
moldovan
Olesea
AlinaSamoila
Deveatka90
Iurie
springviola
Ina
Indartusa
Ivan
Grisa
Andrei
Nicolae
Admin
Участников: 25

Страница 5 из 20 Предыдущий  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Следующий

Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 5 Empty Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  Admin Чт Июн 02, 2011 10:25 am

Первое сообщение в теме :

Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea , punem foto pe forum .


Последний раз редактировалось: Admin (Чт Июн 02, 2011 10:45 am), всего редактировалось 3 раз(а)

Admin
Admin

Сообщения : 202
Дата регистрации : 2011-06-02
Возраст : 42
Откуда : Chisinau

https://domargo.forum2x2.ru

Вернуться к началу Перейти вниз


Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 5 Empty Bravo Mu6KuH!!!

Сообщение  vic men Пн Ноя 19, 2012 3:38 pm

Deci luni cine nui indiferent de banii sai si de munca depusa pentru ai face.
Ne va sustine.
La fel pot veni si persoanele care au avut de suferit din urama activitatilor lui Tomaila IVAN ma refer la alte constructii care nu sunt finisate.
Sper ca nu veti ramine indiferenti si va veti alatura.

vic men
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 5 Empty Внимание!!!!!!

Сообщение  Mu6KuH Пн Ноя 19, 2012 11:20 am

Внимание!!!!!!! В понедельник 26-11 2012 в 9-30 собираемся у входа в органный зал для проведения пикетирования 3 объектов Разрешение в примэрии получено так что все будет в рамках закона Обращаюсь к тем кто находится вне города Кишинева у вас есть близкие родственники Отец Мама муж дети вы можете попросить что бы они приняли участие в нашей акции потому как одной моральной поддержки мало Люди всем стыдно страшно неудобно светится на телевидении но тем кто нас обворовал не стыдно тратить наши деньги Призываю всех пострадавших в этой афере выйти на МИРНУЮ акцию протеста Тем кто работает отпроситесь на пару часиков с работы Просыпайтесь все коррупционеры только этого и ждут чтоб мы молчали и не дергались и ждали пока они соизволят заняться нашей проблемой!!!!!! За нами ПРАВДА значит мы сильнее!!!!!!

Mu6KuH
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 5 Empty yyyyyy

Сообщение  ma6ingan Сб Ноя 17, 2012 5:22 pm

Свистки, вузелеле, барабаны, ДОБА ,пионерский горн.

ma6ingan
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 5 Empty fggg

Сообщение  Mu6KuH Сб Ноя 17, 2012 5:20 pm

Очень хорошо что есть желание помочь вот если бы пару МЕГАФОНОВ прислали. А на счет сотрудников СИБ может подтянутся хотя бы те кто на пенсии!! Ждем понедельника.

Mu6KuH
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 5 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  1793488* Сб Ноя 17, 2012 1:37 pm

...dar cei 150 din SISa de ce nu au fost? ca dupa cum stiu eu ei au achitat destul de mult,si acuma ce?, nu mai au nevoie de bani sau locuinte? sau poate domnul Mhai Balan nu le permite? trebuie de adus si pe ei in strada alaturi de ceilalti! cu kit mai multi vom fi, cu atit mai mare putere vom avea!

1793488*
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 5 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  vulpeA Сб Ноя 17, 2012 1:26 pm

asi fi vrut sa ma alatur de voi, dar sunt prea departe de chisinau. si cred, ca o mare parte din cei 150 sunt peste hotarele republicii. oricum,daca trebuie ceva ajutor scrieti aici. eu, shi credca toti cei care au intrat in acest proiect shi sunt peste hotare vor ajuta cum vor putea. bafta la totzi

vulpeA
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 5 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  Mu6KuH Пт Ноя 16, 2012 8:54 pm

Cпасибо всем кто пришел а нас было всего ***8****( как много) из 150человек с проекта и150 человек СИБ.С декабря мы начинаем пикетировать. Понедельник19-11 2012 напишем точную дату и время а пока готовим плакаты, свистки, барабаны, итд

Mu6KuH
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 5 Empty 16-11-2012

Сообщение  Mu6KuH Вт Ноя 13, 2012 8:30 pm

16-11-2012 в 18-00 у памятника независимости бул Троян-Индепинденций буду ждать всех кому не безразлична ситуация вокруг нестроительства нащих домов Обсудим когда и во сколько начнем митинги протеста Хватит бояться и надеяться на чудо только сами мы должны решительными мерами добиваться продвижения строительства Если не беспокоить это болото то и через 10 лет мы ничего не увидим Да поможет нам Господь!!!!!!!!!!!!!!

Mu6KuH
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 5 Empty Casa Ta

Сообщение  Anonim Вт Ноя 13, 2012 8:09 pm

Sal sustinem pe Nicolai in privinta cu mitungul care l`a propus , este o probabilitate ca organele de sus sa ne atraga atentia cu problema mare p.s Parerea mea ...suna`ti la numarul 069129834-Nicolai sau 069346988 Andrei !!!

Anonim
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 5 Empty Я за!!!

Сообщение  ???? ?, Вт Ноя 13, 2012 4:03 pm

Коля, если всё получится позвони я прийду обязательно...Олег П.

???? ?,
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 5 Empty давайте в пятницу организуем митинг!!!!

Сообщение  Mu6KuH Вт Ноя 13, 2012 8:10 am

В пятницу 16-11-2012 соберемся на митинг протеста возле камня жертвам репрессий на площади Великого . национального. cобрания. Время определим вместе. Кто действительно заинтерисован в продвижении этой проблемы звоните на мои телефон сходим в примарию за разрешением и будем двигаться дальше 069129834 Николай

Mu6KuH
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 5 Empty admin

Сообщение  MADMAT Пн Ноя 12, 2012 11:54 pm

Admin hai sa stabilim o data sa luam autorizatia pentru desfasurarea mitingului.
Hai sa hotarim ceva...
CIND????

MADMAT

Сообщения : 6
Дата регистрации : 2012-09-19

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 5 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  moldovan Пн Ноя 12, 2012 4:49 pm

mi se pare trebuie autorizatie pentru protest...

moldovan

Сообщения : 27
Дата регистрации : 2012-03-31

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 5 Empty protest

Сообщение  ion pala Пн Ноя 12, 2012 4:45 pm

Dar mai bine sa ne prigatim de miercuri placatele ... ce stam .. ca niste impotenti

ion pala
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 5 Empty Dati sa ne organizam de ce toti tac

Сообщение  ion pala Пн Ноя 12, 2012 4:44 pm

Dati sa ne organizam pe joi pe la ora 11 sa iesim in fata guvernului ... si stam 1 ora .. apoi peste vo citeva zile si in fata SIS-lui .. de ce taceti ... ce asteptati.

ion pala
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 5 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  moldovan Пн Ноя 12, 2012 11:03 am

Trebuie de facut ceva nu sa stam pe loc, uitativa ce au mai patit si altii si fara bani si fara case... Rau ca asa ceva e des in Moldova
http://www.publika.md/scheme-frauduloase-pe-piata-imobiliara-din-moldova--cum-se-imbogatesc-peste-noapte-unii-agenti-economici-video_1119761.html

moldovan

Сообщения : 27
Дата регистрации : 2012-03-31

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 5 Empty http://dniester.ru/node/7575

Сообщение  Anuzol Вт Ноя 06, 2012 2:51 pm

Impotenţii

Anuzol
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 5 Empty PROTEST

Сообщение  Admin Пн Ноя 05, 2012 12:12 pm

affraid Buna la toti ... situatia noastra nu sa schimbat ... sa facut numai mai rea, saptamina viitoare ne organizam la un protest organizat in fata parlamentului sau guvernului. Pe forum o sa scriu ziua si ora ... affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid

Admin
Admin

Сообщения : 202
Дата регистрации : 2011-06-02
Возраст : 42
Откуда : Chisinau

https://domargo.forum2x2.ru

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 5 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  !!!!! Сб Окт 27, 2012 3:13 pm

a fost cineva pentru mine la Coruptie sa depuna actele mele,dar au spus ca-i tirziu deacuma,tb sa mai asteptam poate va mai aparea vreun ordin....In primul ordin au depus vreo 62 de cereri astea vor merge in judecata....

!!!!!
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 5 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  moldovan Пт Окт 26, 2012 8:24 am

Salut tuturor.Eu vad ca la noi cam s-a oprit chiar si cu comentarii si cu propuneri si in genere cu miscari.
Eri daca ati observat au aparut noi sefi la SIS si CCCEC , inseamna ca am trebui organizat sa ne ducem cu problema noastra organizat sa vedem cum rezolvam cu SIS gasim alta solutie alta companie ca nu e bine sa stam pe loc sau ne ducem cu forta la Argo si vindem tot de pe ei sa ne luam banii inapoi.

moldovan

Сообщения : 27
Дата регистрации : 2012-03-31

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 5 Empty Proiectul Casa ta

Сообщение  Taia Чт Окт 25, 2012 10:28 pm

puteti si pe mine sa ma informati despre acest proect Casa ta si eu am incvestit bani acolo si acum abia am aflat despre totate acestea...
mai pot sa ma mai adresez la CCCCEC sau deacuma nu??

Taia

Сообщения : 1
Дата регистрации : 2012-10-25

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 5 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  !!!!!! Чт Окт 25, 2012 7:45 pm

inca nu s-a ales directorul SIS,dar cineva umbla deacuma cu laudele Rolling Eyes

!!!!!!
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 5 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  Mu6KuH Ср Окт 24, 2012 10:00 am

Хорошая новость на днях будет директор у СИБ!!!! сегодня звонил в ЦЕНТР ПО БОРЬБЕ с ТОМАЙЛЫ сказали что тех кто раньше принес документы 63 человека (до реорганизации) дела передают в суд а тех кто не успел подать документы признают потерпевшими когда утвердят новый ЦЕНТР

Mu6KuH
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 5 Empty rog frumos!

Сообщение  Asrian Вс Окт 21, 2012 6:52 pm

Cine a investit in blocul de pe Ion Dumeniuc 4, sa ma contacteze pe facebook geo calaraseanu, Multumesc mult!

Asrian
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 5 Empty http://domargo-casata.blogspot.com/

Сообщение  Grisa Вс Окт 21, 2012 3:44 pm

Portalul http://domargo-casata.blogspot.com/. Ne arata fata reala a lui Vanea, a prietenilor si a celor care-l sustin, inclusiv de pe acest forum.

Grisa

Сообщения : 60
Дата регистрации : 2011-08-18

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 5 Empty Video

Сообщение  Indartusa Пт Окт 19, 2012 9:33 am


Indartusa

Сообщения : 17
Дата регистрации : 2011-10-12

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 5 Empty Pentru ilaimoT

Сообщение  ilaimoT Вт Окт 16, 2012 12:58 pm

Ba ciobene, sau mai bine spus eu cred in cazul tau -- "sheobene", daca ai de spus un mesaj straduie-te sa fie fara erori timpite chiar si in numele tau ai comis o eroare... ceea ce da dovada de ceea ce esti Wink ne mai vorbind de mesajul pe care incerci sa-l transimiti in masa....

ilaimoT
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 5 Empty http://domargo-casata.blogspot.com/2012/08/ivan-tomaili-apare-in-public-cu-fata.html

Сообщение  ilaimoT Сб Окт 13, 2012 4:49 pm

Ati uitat putit de acest site!!!!!!!!!!!

ilaimoT
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 5 Empty **********

Сообщение  vulpeA Чт Окт 11, 2012 8:42 pm

a fost cineva pentru mine la ei. ea spus ca acuma ei nu se ocupa te cazuri penale,din cauza reorganizarii. din cccec se transforma intr-un alt organ cu alta denumire. au spus sa le sunam saptamina viitoare si ne vor anunta ce, kind, si cum.
asta e situatia. daca mai aveti ce va noutati scrieti, sa fim si noi la curent.

vulpeA
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 5 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  kub Чт Окт 11, 2012 1:33 pm

Ce asteptati sa va duca cineva de mina la ccec.eu am fost si am scris de cind


kub
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 5 Empty cind facem o intilnire....?

Сообщение  MADMAT Вт Окт 09, 2012 10:46 pm

Hai daca e posibil sa organizam o intilnire sa stabilim o data.sa mergem la CCEC ,sau la SIS sau in fatza guvernului!!!!! confused

MADMAT

Сообщения : 6
Дата регистрации : 2012-09-19

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 5 Empty Ce se mai aude lume?

Сообщение  !!!!! Вт Окт 09, 2012 7:20 pm

Ce se mai aude este vreo miscare ceva ?

!!!!!
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 5 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  !!!!! Чт Окт 04, 2012 2:46 pm

deacuma d-ra Diana care era manager la Argo nu mai lucreaza acolo,oare de ce ???Au concediat-o sau singura a plecat,n-a putut suporta si ea cred ca minciunile,era unica persoana care parea serioasa....Nici acvariu cu peste nu-i,cred ca se-ncep a stringe cu incetul...Acolo este numai secretara si juristul vine din cind in cind....

!!!!!
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 5 Empty CCCEC

Сообщение  Alex_.eu Чт Сен 27, 2012 10:17 pm

La CCCEC să aveţi:
1. Buletinul de identitate;
2. Contractul de investire în original şi o copie a contractului de investire (Xerox);
3. Chitanţele la dispoziţiile de plată (chitanţele ce sume de bani aţi plătit lui Vanea) în original şi copiile acestora (xerox);
4. Modelele prezentate anterior a procesului verbal şi ordonanţelor de recunoaştere în calitate de parte vătămată să fie completate pe fiecare persoană şi caz în parte şi să-l aveţi în formă electronică (pe flăşcă), iar ofiţerul de la CCCEC singur o să efectuieze modificările necesare (cu I.Bîrcă sau L.Crîşmari), sau alte modificări, după ce va fi tipărite la imprimantă şi semnate de DVS;

Alex_.eu
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 5 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  belka Чт Сен 27, 2012 4:20 pm

давайте тогда составим список,по 5-6 человек и установим порядок кто-когда пойдет.чтоб не ходили по 1 человеку. а то я,например,не знаю куда кода пойти. Rolling Eyes

belka
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 5 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  RRRRR Чт Сен 27, 2012 11:55 am

atunci de ordonante nu mai e nevoie,ca sunt neclaritati in aceste foi?!

RRRRR
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 5 Empty Catre toti investitorii in proiectul Casa Ta (Grenoblea 159)

Сообщение  Alex_eu Чт Сен 27, 2012 10:26 am

Buna la toti...
Toti intreaba ce facem mai departe...
In primul rind va aduc la cunoshtinta ca pe Ivan Tomaili este deschis dosar penal pentru excrocherii in proportii deosebit de mari...
Pentru acesta trebuie sa mergem la CCCEC pentru a fi audiati shi pentru a fi recunoscuti ca parte vatamata in acest dosar...
Pentru aceasta, trebuie sa avem la noi:
1. Buletinul de identitate;
2. Contractul de investire incheiat cu II "Tomaili-Argo"
3. Actul de verificare, eliberat de II "Tomaili-Argo" privind sumele achitate de fiecare investitor in parte...

La CCCEC sunt 6 ofiteri care pot sa ne audieze, adica putem sa ne organizam, shi sa mergem cite 5-6 persoane odata...

La tel. 022 257 284 se poate de sunat shi de programat la audieri....

SIS a initiat o expertiza pentru a constata costul constructsiei, adica ce suma de bani a fost investita real in aceste blocuri...
Ashteptam rezultatele expertizei, ca sa vedem ce facem mai departe...
Pina ce, asta e toata informatsia de care dispun...

In privinta Adminului acestui forum, el este prin deplasari acuma, peste 1-2 saptamini o sa fie shi el...

E de dorit citi mai multe persoane sa mearga la CCCEC pentru audieri...

Alex_eu
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 5 Empty Toti personal ... trebue

Сообщение  Admin Ср Сен 26, 2012 4:39 pm

Toti personal ... trebue... dar pe rind .

Admin
Admin

Сообщения : 202
Дата регистрации : 2011-06-02
Возраст : 42
Откуда : Chisinau

https://domargo.forum2x2.ru

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 5 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  !!!!!! Ср Сен 26, 2012 11:27 am

sun pe acest nr.257284,dar nu rs nimeni Question Exclamation

!!!!!!
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 5 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  !!!!!! Вт Сен 25, 2012 1:04 pm

Admine,cineva ti-a dat o intrebare si n-ai rs,si eu am aceleasi intrebari:Cererea o scriem pe numele OFITERULUI I.Burta si nr .2012036691.

!!!!!!
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 5 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  belka Вт Сен 25, 2012 12:52 pm

dar cine o sa duca la dinsul si cind?

belka
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 5 Empty Informatie

Сообщение  Admin Вт Сен 25, 2012 11:07 am

0 22 257284 -Crismari Luca - Domnul de la CCCEC care investigeaza cazul nostru - la dumnealui trebue sa ne ducem cu documentele care au fost puse pe forum pentru a ne audea

Admin
Admin

Сообщения : 202
Дата регистрации : 2011-06-02
Возраст : 42
Откуда : Chisinau

https://domargo.forum2x2.ru

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 5 Empty Oamenii buni ,,ce stam noi cu miinele in cruceee,,,,da-ti sa ne intilnim si sa intreprindem ceva,,,,,,,,,,,,,,,pe 26 sieptiembrei ,ora 17 ne vedem cu toti la Gara...

Сообщение  ******** Пн Сен 24, 2012 7:30 pm

Oamenii buni ,,ce stam noi cu miinele in cruceee,,,,da-ti sa ne intilnim si sa intreprindem ceva,,,,,,,,,,,,,,,pe 26 sieptiembrei ,ora 17 ne vedem cu toti la Gara...

********
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 5 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  !!!!!! Пн Сен 24, 2012 4:48 pm

va multumesc,voi lua legatura prin telefon ,deoarece sunt peste hotare!!!!!

!!!!!!
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 5 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  !!!!! Пн Сен 24, 2012 2:38 pm

Pentru !!!!!!:CA „Aliona Proni” bd. Dacia, 40/2, of. 3

!!!!!
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 5 Empty pentru Гость!!!

Сообщение  Cazac Вс Сен 23, 2012 6:30 am

Din cate eu vad, ea seamana a fi persoana care a fost data trecuta la intalnirea cu grupul de initiativa.

Cazac
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 5 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  !!!!!! Пт Сен 21, 2012 11:45 pm

cine stie de asa persoana Aliona Proni?O persoana ne-a recomandat-o zice ca-i avocata si ea deacuma are citeva persoane din proiectul Casa ta si vrea sa-i apere interesele lor...Daca o cunoasteti,ne spuneti ce si cum face dumneaei?!

!!!!!!
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 5 Empty dominiuc

Сообщение  dumynis Пт Сен 21, 2012 5:37 pm

intadevar la argo e strasnic ce se face , noi nu vedem apartamentele nici in 2015 ei au vindut-o la srl si o sa dispara firma asta intr-o noapte daca sunteti deacord da sa ne intilnim si de vazut cei de facut eu am mai multe informatii si ce se scrie despre argo soromanta plus e adevarat sunt niste sfiristi...

dumynis
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 5 Empty >>>>>

Сообщение  MADMAT Пт Сен 21, 2012 1:53 pm

Oameni buni hai sa punem ceva in miscare cum adica un pi..r ne freaca banii nostri.
Hai sa ne adresam la JurnalTv la Pro TV nui mare greutate sa organizam o intilnire cu aceste posturi de televiziune.
Hai sa organizam o intilnire la care sa participe si un post de televiziune se poate chiar la firma ARGO chiar la ei in oficiu.
Cum adica eu am lucrat ani de zile peste hotare si acum o P..A de al de Tomaili sa meo traga .
ce spuneti??
Sa stabilim o data o ora.
Macar persoanele care sunt prezente pe forum.
GRUPUL DE INITIATIVA CE PROPUNERI ARE?
MAI CLAR NAM INTELES NIMIC CEAU HOTARIT SISIUL SI GRUPUL DE INITIATIVA?
CAREI IESIREA DIN SITUATIA ACEASTA COI...LA?



MADMAT

Сообщения : 6
Дата регистрации : 2012-09-19

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 5 Empty pentru Belka.

Сообщение  Cazac Пт Сен 21, 2012 12:16 am

Daca eu nu greshesc, cadastru shi BTI sunt acelashi organ de stat.
cadastru.md - deodata scrie: inregistrarea bunurilor imobile si a drepturilor asupra lor

Cazac
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Страница 5 из 20 Предыдущий  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Следующий

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения