DOM-ARGO
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

+9
MADMAT
Ion
Victima
Maria_123
Iurie
Admin
Andrei
alex.ei
moldovan
Участников: 13

Страница 12 из 15 Предыдущий  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Следующий

Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 12 Empty Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  auras Вс Апр 07, 2013 9:46 pm

Первое сообщение в теме :

Pe 12 04 2013 ne vom starui sa fim prezenti la protest. Admin daca nu puteti sa veniti la protest din diferite motive ,poate trimiteti pe cineva in locul D-tra, sa fim mai multi.La toti organizatorii va multumim, pentru ceia ce faceti.Oameni buni va asteptam ,sa fim cit mai multi la proteste.

auras
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз


Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 12 Empty ВНИМАНИЕ ATENTIE !!!!!!!!!!!

Сообщение  Mu6KuH Вс Июл 21, 2013 7:47 am

Обязательно состоится, приходите все!!!!!!!!!!!!!!!!

Mu6KuH
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 12 Empty anetntie

Сообщение  hhhh Сб Июл 20, 2013 7:22 pm

adunare voi fi 100%

hhhh
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 12 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  !!!!!! Сб Июл 20, 2013 6:26 pm

d-le Nicolae...totusi o sa fie adunare sau nu.....sa stim ....suntem de la tara....sa facem drum spre Chisinau sau nu?

!!!!!!
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 12 Empty CASA TA

Сообщение  Maria_123 Сб Июл 20, 2013 7:42 am

Nu va temeti de adunare! Nu vine nimeni cu banii in buzunar sa plateasca. Sa vedem ce conditii s-au propus la adunare. Ideal ar fi sa ne intoarca Tomail banii inapoi, dar asta n-o sa fie. Am pierdut atita timp, mai pierdem 2 ore pentru a veni la adunare. Hai, sa fim mai uniti, sa nu se primeasca si la noi ca la "Racul, broasca si o stiuca". Veniti la adunare!!!

Maria_123

Сообщения : 19
Дата регистрации : 2013-06-18

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 12 Empty Adunare

Сообщение  Vanvan. Пт Июл 19, 2013 10:57 pm

Pentru ce adunare, dacă încă nu a fost prezentată nici o propunere. Mai întîi propunerile să fie, o claritate, apoi adunare.

Vanvan.
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 12 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  Paty Пт Июл 19, 2013 11:21 am

VOM FI NEAPARAT!

Paty
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 12 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  !!!!!! Пт Июл 19, 2013 11:02 am

La adunare va fi vreun reprezentant de partea firmei MACON sau numai noi locatarii?

!!!!!!
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 12 Empty CASA TA

Сообщение  N@t@w@ Пт Июл 19, 2013 9:22 am

Обязательно всем быть на собрании ! Мы лично будем . Иначе ПИПЕЦ и вашему дому и вашим деньгам !!!

N@t@w@
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 12 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  alex.ei Чт Июл 18, 2013 11:58 pm

sper ca adunarea sa fie cit mai productiva!

alex.ei

Сообщения : 9
Дата регистрации : 2013-04-11

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 12 Empty Privința contractului

Сообщение  Bizu Чт Июл 18, 2013 5:17 pm

Da ar fi bine sa puie cineva aici noul contract sal vadă toți ca in alta parte nu avem cum sal vedem cei de peste hotare. Ms mult. Cei care au fost la adunare sa mai scrie ce a fost acolo.

Bizu
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 12 Empty undei noul contract?

Сообщение  vulpeA Чт Июл 18, 2013 12:36 pm

cred ca ar fi bine ca Dl Nikolai sau Alexandru sau cine are modelul noului contract sa scrie conditiile noi aici pe forum. caci cei care sunt peste hotare sa poata gindi,kintari,chibzui bine si lua o hotarire pina duminica,caci duminica prin intermediu rudelor care vor fi prezenti la adunare, sa-si poata expune si ei parerea lor ce tine de noile conditii a contractului. intzelegetima corect, rudele nu pot lua o decizie si vota pentru noi fara acordul nostru. caci NU ei vor avea de achitat mai departe dupa careva conditii ne reale. VA MULTUMESC ANTICIPAT.

vulpeA
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 12 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  auras Чт Июл 18, 2013 11:54 am

Doamne ajuta ,noi suntem alaturi de fiecare data .Suntem gata si de proteste.Sa ne ajute Domnul.

auras
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 12 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  ..... Чт Июл 18, 2013 9:15 am

si noua nii interesant vi s-a prezentat contractul?

.....
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 12 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  !!!!!! Ср Июл 17, 2013 10:29 pm

astazi a avut loc intilnirea ,vi s-a prezentat contractul sau nu?

!!!!!!
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 12 Empty jurist

Сообщение  <?> Ср Июл 17, 2013 8:37 pm

Ar fi bine de invitat duminica si un jurist bun, care ar putea da un sfat privitor la conditiile si noul contract propus de MACarON. Ca fugind de un P.....R sa nu dam peste altul.

<?>
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 12 Empty CASA TA

Сообщение  Maria_123 Ср Июл 17, 2013 5:32 pm

Veniti cu totii la adunare!!! Daca nu sinteti in tara, trimiteti o fiica, un fiu, un prieten, mama, tata. Poate vom putea ceva obtine si in folosul nostru nu numai pentru binele firmei de constructie. Ei o sa ne conduca, caci deja sintem cazuti in plasa.

Maria_123

Сообщения : 19
Дата регистрации : 2013-06-18

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 12 Empty ВНИМАНИЕ ATENTIE !!!!!!!!!!!

Сообщение  Mu6KuH Ср Июл 17, 2013 3:07 pm

mai repet e foarte important se fit prezent la adunare de la rezultatul voterei priventive o se fie clar a se inchapa consyructiy sau nu (cher scuzare poate mam greshit gramatik *)) )

Mu6KuH
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 12 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  KT Ср Июл 17, 2013 2:38 pm

Am o propunere, am vazut ca mai sunt persoane pe forum care la fel au fost inselati de Tomalii doar ca sunt implicati in alte proiecte de ce nu i-am anunta si pe ceilalti care au suferit in urma inselarilor cind avem vre-o adunare cu presa sau vre-o iesire in public, ca doar cu totii avem aceeasi problema , bani am dat aceluiasi P.... , dar suntem fara case. Poate vom fi mai multi importriva lui si ne vor vedea si auzi mai bine. Asta asa ca o ideie.

KT
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 12 Empty ВНИМАНИЕ ATENTIE !!!!!!!!!!!

Сообщение  Mu6KuH Ср Июл 17, 2013 2:10 pm

:железнодорожный вокзал возле памятника

Mu6KuH
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 12 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  !!!!!! Ср Июл 17, 2013 10:12 am

care gara auto sau feroviar....concretizati ca nu este clar?!!!

!!!!!!
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 12 Empty ВНИМАНИЕ ATENTIE !!!!!!!!!!!

Сообщение  Mu6KuH Ср Июл 17, 2013 7:56 am

Внимание 21-07-2013 в 10-00 собираемся на вокзальной площади для обсуждения условий MAKON SA это очень серьезно так как условия не в нашу пользу Нужно будет предварительно проголосовать если согласны или нет на условия застройщика условия расскажем на собрании

Mu6KuH
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 12 Empty Am o întrebare

Сообщение  Bizu Вт Июл 16, 2013 7:57 pm

As dori cine se duce la adunare cind merge cu MACON si SIS si ARGO sa puie asa întrebare da ce vor face acei care nu vor vrea mai departe sa plătească.cine vor întoarce bani care iam plătit pina acuma de la cine ii vom cere de la argo...ca cam nu cred argo sai daie inapoi.ca MACON doar daca vom refuza la apartament ei doar apartamentul nostru la sfârșit îl vor vinde....sau vom aștepta pina MACON va găsi pe cineva care va cumpara apartamentele si atunci vor întoarce. Pe scurt stiu ca cam nu as vrea nimeni sa întoarcă bani dar trebuie sa fie si răspuns la întrebarea asta aaaa? As vrea sa stiu ce sa facem....

Bizu
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 12 Empty Da

Сообщение  Bizu Вт Июл 16, 2013 7:48 pm

O veste buna se mai aude si in forum...sa ne anuntati sau sa puneti copia la ce fel de contract a facut MACON...ms mult

Bizu
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 12 Empty Multumim

Сообщение  Vasian Вт Июл 16, 2013 2:45 pm

Multumim pentru ca ne informati. Si cu Doamne ajuta poate vom iesi odata la mal!

Vasian
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 12 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  Cris Вт Июл 16, 2013 1:53 pm

Multumim ca ne anuntati de ce se petrece. Sa scrieti va rog daca va fi adunarea cu investitorii sa putem sa fim si noi prezenti sa vedem care sunt conditiile in caz ca da Doamne se apuca cineva de constructia asta.

Cris
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 12 Empty Pentru автор

Сообщение  ...casa Вт Июл 16, 2013 1:20 pm

Nu pot intelege atitudinea multora dintre noi.
Constructia sta pe loc aproape de 2 ani, a aparut un potential antreprenor care poate sa o duca la bun sfarsit si tot apar pretentii.
Doar nu va asteptati sa primiti apartamentele degeaba? Argo doar tot cerea bani pentru casa.

Solutia este sa inceapa constructia caselor cat mai degraba si sa achitam banii in dependenta de progresul lucrarilor.
Pana la urma casa ar trebui finisata aproximativ tot in acelasi termen cand ar fi durat perioada de plata la Argo de 5 ani, deci ar trebui majoritatea sa dispuna de suma pentru a achita ultimele rate pentru constructie (desigur daca au reusit sa puna deoparte banii care ar fi achitat toata aceasta perioada ratele la Argo)

...casa
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 12 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  !!!!!! Вт Июл 16, 2013 11:35 am

dar ce aceste conditii ne sunt puse numai noua Casa Ta...ce acei de la SIS nu?Ce mai vor ,vor deacuma sa le achitam toata suma o data?

!!!!!!
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 12 Empty Participare la adunare

Сообщение  Alek_md Вт Июл 16, 2013 8:42 am

Pe 15/07/2013 am fost prezent la adunarea dintre directorul MACON, reprezentantii SIS si deasemenea reprezentantii din proiectul CASA TA...
Directorul la MACON a spus ca pe data de 17/07/2013 ne va prezenta un model de contract...
Tot dumnealui a impus careva conditii, care noi (investitorii din proiectul CASA TA) trebuie sa facem o adunare si sa le discutam...
Sunt nishte conditii destul de dure din partea lui, inclusiv si noi trebuie sa punem astfel de conditii, pentru ca sa nu dam banii shi iar sa umblam dupa asta pe drumuri...

Alek_md
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 12 Empty CASA TA

Сообщение  Maria_123 Пн Июл 15, 2013 10:09 pm

Va multumesc ca ati scris despre aceasta adunare. Da Doamne, sa se inceapa constructia. O sa vedem ce conditii, n-o sa avem incotro, o sa fim de acord ca banii nimeni n-o sa-i dea inapoi.

Maria_123

Сообщения : 19
Дата регистрации : 2013-06-18

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 12 Empty ВНИМАНИЕ ATENTIE !!!!!!!!!!!

Сообщение  Mu6KuH Пн Июл 15, 2013 8:03 pm

сегодня была встреча с директором МАКОN SA в СИБ рМ от КАСА ТА был я и Александру а так же представители СИБ Строительство начнется если все согласятся на условия МАКОN на днях фирма предоставит контракт и тогда уже напишу более конкретную информацию (условия такие же какие оглашались на последнем собрании в СИБе)

Mu6KuH
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 12 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  ?????? Пн Июл 15, 2013 7:28 am

да надо сделать обязательно собрание..ну а после опять выходить на площадь работать...ну было бы с кем конечно...Я смотрю активных на страничке человек 10 от силы и все..Остальным все по фигу..Я лично даже 5000 евро хрен подарю тамайлы...Человеки проснитесь давайте устроим наконец то революцию.....иначе нам никогда не жить в этом доме(поверьте мне)..

??????
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 12 Empty ВНИМАНИЕ ATENTIE !!!!!!!!!!!

Сообщение  Mu6KuH Чт Июл 11, 2013 8:11 am

Всем привет!!!!!! Предлагаю в середине августа собраться и обсудить план действий на осень-зиму-весну Нужно позвонить в полицию где расследуют наше дело и узнать на какой стадии оно находится к собранию нужно подготовится нужна информация что говорят в АРГО СИБ а самое главное нужна ваша решительность ,смелость для тех кто не может приехать на Родину помогите нам нам нужен свой мощный МЕГОФОН (громкоговоритель на батарейках) Начнем с самого начала митинги у здания правительства, сиб , парламент я уже писал что они только и ждут что бы мы молчали а я скажу как многоуважаемый мною Константин Кияну май пунец пофта ын куй Я готов на радикальные меры протеста !!!!!!!

Mu6KuH
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 12 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  !!!!!! Ср Июл 10, 2013 6:17 pm

e clar Mad 

!!!!!!
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 12 Empty CASA TA

Сообщение  Maria_123 Ср Июл 10, 2013 2:48 pm

Eu am telefonat la SIS si Leonid a spus ca anul acesta constructia nu se va incepe. Ca sint probleme. Ce sa mai asteptam.

Maria_123

Сообщения : 19
Дата регистрации : 2013-06-18

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 12 Empty CASA TA

Сообщение  Maria_12 Чт Июл 04, 2013 2:16 pm

Nu trebuie de renuntat. Sa facem in august o adunare si sa vina si Tomail. Numai ca el n-o sa vrea sa dee ochii cu atita lume disperata. SIS nu face nici o miscare. Adunarea sa fie la ARGO. Daca ne-a ajuns capul sa facem banii, trebuie sa ne duca capul sa-i scoatem. Ca nu-s bani furati, dar am lucrat la negru. Daca s-ar gasi o firma cinstita, n-o sa avem incotro pentru a incepe constructia o sa trebuiasca sa platim pentru 2-3 luni. Cum sa traim cu asta mai departe. Nu ne aflam locul.

Maria_12
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 12 Empty Daaa

Сообщение  Bizu Ср Июл 03, 2013 11:36 pm

Da foarte interesant dar de ce mai așteptăm dar atita sa mai ia alții proiectul daca nu este real sal eie cineva, dar de ce ne mai facem planuri de mitinguri de intilniri cu sisul daca e totul clar. Bine ar fi daca este un sfârșit oarecare de esire din aceasta situație....daca nu pai e jale adio citeva mii de euro. Sal prinzi si sal apuci de git pe acest tamaili sai iasă bani pe ochi si sa înțeleagă ca banii nu se fac asa ușor ca sa fie furati....fiecare am muncit pentru acești bani dar cineva ii ia asa...Basketball 

Bizu
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 12 Empty ceva stiri ce se intimpla la o alta casa de-a lui Vaniusa. gradina-botanicii

Сообщение  vulpeA Ср Июл 03, 2013 12:54 am

<<< ,,Сообщение benzin Вчера в 9:35 pm
astazi (02-07-2013) la adunare a fost prezent Ivan Tomaili - el a spus (locatarilor) clar ca compania nu are bani pentru finisarea constructiei si ca are 2-3 apartamente care poate sa le vinda si sa ajute la cheltuieli (dar stim noi ca nimeni nu va cumpara aici apartamente pina nu se va da casa in exploatare);

dupa ce a plecat Ivan Tomaili sa discutat:

1- ca de fiecare data s-a vorbit despre necesitatea achitarii datoriilor;
2- si inca ceva - daca pina la anul nou nu vor fi puse sticlele (ramele sunt) - se va deteriora finisarea interioara;
3- astazi la adunare au fost prezenti proprietarii a 30 de apartamente, mai putini ca la adunarea precedenta;
4- s-a decis de achitat cite 25% (prima parte) din datorii pentru lucrarile care sunt necesare
5- joi (04-07-2013) la ora 18:00 se vor achita datoriile (suma fiecare o cunoaste - vezi punctul 4);
6- la moment trebuie de colectat banii pentru lumina si apa-canalizare - ea stopeaza finisare;
7- urmatoarea adunare - marti 09-07-2013 la ora 18:00;

cine mai are intrebari - adresati aici (daca sunteti inregistrati) sau mie pe
skype: bradimava,, >>>>

Dupa cum putetzi vedea, casa dela gradina botanica incetul cu incetul se misca spre a da in expluatare, ear a noastra asa si sta ne miscata. si nici vaniusa nu spune nimic.
SA mai asteptam oare? dar ce?..... Sad

vulpeA
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 12 Empty 111

Сообщение  flint Вт Июл 02, 2013 9:55 pm

Тогда я вообще не понимаю,зачем мы все время пытались что то сделать,если дальше никто не захочет строить дальше.

flint
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 12 Empty pentru flint

Сообщение  Cazac Вт Июл 02, 2013 6:05 pm

Interesant cine va vrea sa prea o constructie cu 80 milioane (minim 16 pierdere din start conform actelor), si inca pe care is puse peste 35 de sechestre care nu-ti permit continuarea constructiei acesteia.
Eu personal sa am acesti bani, cumpar o bucata de pamant si ridic o casa fara sa astept ridicarea sechestrelor si supraplata dupa hartii cu 1 milion de Euro lui Vaniusha, shi in afara de asta posibil inca vre-un milion de Euro asha, printre altele Vaniusha cred ca lea spalat.
Si cite firme crezi ca au acum aceste 80 de milioane in Moldova? De fapt - ele tre sa aiba vreo 200 de milioane daca se apuca. In cazul in care jumate de investitori din careva motive se dezic, ei cam ar trebui sa finiseze constructia daca vor sa vinda apartamentele...

Cazac
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 12 Empty !!!

Сообщение  flint Пн Июл 01, 2013 9:35 pm

А почему нельзя сделать нормальный тендер пока лето, чтобы не просто через устные предложения предлагать фирмам строительство,может поговорить с Леонидом чтобы сделать тендер

flint
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 12 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  !!!!!!!! Пн Июл 01, 2013 3:55 pm

ce mai nou?A mai sunat cineva la SIS d-lui Leonid?V-a spus ceva sau nu?

!!!!!!!!
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 12 Empty Macon

Сообщение  Iurie Чт Июн 27, 2013 5:45 pm

Mie mi-a spus o persoana ca Macon e interesata sa preia constructia. Poate ca sunt careva detalii organizatorice si procesul dureaza ceva mai mult.
Dar nu pot spune cu siguranta, mai bine sa confirme cineva care stii mai multe detalii

Iurie

Сообщения : 15
Дата регистрации : 2012-05-11

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 12 Empty pu ultimul ?????

Сообщение  Cazac Чт Июн 27, 2013 9:28 am

Rau ati inteles. Cred ca tot sunt... Daca nu vrea nimeni sa preia constructia lor...
Cred ca sa nu fi fost - demult constructia se incepea... asha ca galagia de mai departe pana nu vom mai avea o adunare cu sisu unde sa ni se spuna ca macar juma de sechestre is scoase, personal - consider ca nu are rost.

Cazac
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 12 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  ?????/// Ср Июн 26, 2013 9:02 pm

dar ce casele noastre tot sunt sechestrate?Parca am inteles ca nu?!scratch

?????///
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 12 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  auras Ср Июн 26, 2013 12:55 pm

sori, am citit deja, ma uitam ca paginile sunt altele.

auras
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 12 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  auras Ср Июн 26, 2013 12:36 pm

oameni buni ce se mai aude ,nu vad sa scrie nimeni nimic sau eu nu am nimerit pe pagina care trebue.

auras
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 12 Empty ...

Сообщение  Bizu Вт Июн 25, 2013 5:27 pm

Pai daca nu vom face nimic sigur ca vom uita de ei doar asa si vor....si eu nus in Moldova dar in August suntem acasa in vacanța vi voi veni cu toate neamurile....

Bizu
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 12 Empty CASA TA

Сообщение  Maria_123 Вт Июн 25, 2013 10:24 am

Daca mai asteptam iunie 2014 tot e cald si e vara, iarasi toti is la mare. In octombrie e frig si ingheata cimentul si tot asa in fiecare an. Am intrat in tupik. Sa nu vie timpul sa ne luam ramas bun de la bani.SadSad

Maria_123

Сообщения : 19
Дата регистрации : 2013-06-18

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 12 Empty sa venim multi

Сообщение  Vasian Пн Июн 24, 2013 9:13 pm

Eu sunt deacord, sa se stabileasca o data cind vin si cei din Europa in VACANTA, asta august inceput de septembrie, si fiecare sa mai vina minim cu cite un om fie sot cu sotie, fie o ruda, fie un cumatru, fie o sala de studenti (care poate organiza) si sa facem o greva, o opozitie de proportii.

Vasian
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 12 Empty Miting

Сообщение  Bizu Пн Июн 24, 2013 4:24 pm

Pai hai sa stabilim o data so punem pe net si sa afle toți atunci sa vie pregătiți.da daie cine o ideie...pe la început de Septembrie daca August toți se relatează.....ce ziceti?

Bizu
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Страница 12 из 15 Предыдущий  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Следующий

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения