DOM-ARGO
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

+9
MADMAT
Ion
Victima
Maria_123
Iurie
Admin
Andrei
alex.ei
moldovan
Участников: 13

Страница 2 из 15 Предыдущий  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Следующий

Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  auras Вс Апр 07, 2013 9:46 pm

Первое сообщение в теме :

Pe 12 04 2013 ne vom starui sa fim prezenti la protest. Admin daca nu puteti sa veniti la protest din diferite motive ,poate trimiteti pe cineva in locul D-tra, sa fim mai multi.La toti organizatorii va multumim, pentru ceia ce faceti.Oameni buni va asteptam ,sa fim cit mai multi la proteste.

auras
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз


Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  11111 Сб Ноя 07, 2015 10:34 pm

se mai construieste ceva sau nu

11111
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  Indartusa Чт Окт 29, 2015 4:03 pm

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Hwz41u Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Mv3lmx

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 2a7d9wm Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 2v2tzj7

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 10h515x

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 N2iwk6

Indartusa

Сообщения : 17
Дата регистрации : 2011-10-12

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  !!!!! Чт Сен 03, 2015 10:58 pm

am fost zilele acestea acolo...au zis ca vor fi 12 etaje...

!!!!!
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty bbbbbbbbb

Сообщение  fffffff Чт Сен 03, 2015 1:49 pm

vreau sa stiu daca a incheiat cineva contract din nou la un etaj mai jos de 12? e confirmat prin documente ca nu vor construi 18 etaje? tineti-ne la curent cei care stiu mai multe. MULTUMIM!

fffffff
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  !!! Пн Авг 24, 2015 9:14 pm

I-a venit cuiva scrisoare de laFinstroi calculele cu penalitate?Noua ne-a venit Mad De blocul nostru nici nu s-au apucat...dar penalitatea creste Shocked

!!!
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty etajul 17

Сообщение  grimi Ср Авг 19, 2015 4:08 pm

la noi apartamentul ii la 17 dar ne-au spus ca blocurile vor fi cu 12 etaje si ne-au propus si alternativa

grimi
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  !@!@@@!! Ср Авг 19, 2015 3:07 pm

D-l Nicolae, responsabilii de la butca m-au convins ca blocurile vor fi cu 16 etaje si nimic nu se schimba. Cred ca cei de la etajul 18 vor fi informati ca ramin tot 18 etaje. confused Cica nu e intarit nimic referitor la ideea ca vor fi 12 etaje. Nu este nici proiectul macar. Ma simt foarte derutata. Question

!@!@@@!!
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Стройка

Сообщение  Mu6KuH Сб Авг 15, 2015 8:35 pm

Обратитесь в офис финстройинвест

Mu6KuH
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Сб Авг 15, 2015 4:29 pm

Si ce fac acei de la et 13 in sus? Achita in continuare pentru aer? Au contactat pe cineva sa le schimbe contractele pentru etajele inferioare de 12?

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Стройка

Сообщение  Mu6KuH Сб Авг 15, 2015 1:52 pm

Проходил вчера мимо стройки начали поднимать уже 5 этаж первого (от будки) дома.Завозят кирпичи для внешних стен работают каждый день . Будут строить 12 этажей, информация для тех кто в танке.

Mu6KuH
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  !!!!!!!!!!!!! Чт Авг 13, 2015 6:22 pm

Stie cineva cu cite etaje vor fi casele noatre?S-au hotarit sau nu?De construit vad ca construiesc bounce

!!!!!!!!!!!!!
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Poze noi

Сообщение  Proect Чт Авг 06, 2015 10:17 am

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 69jfd3

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Fa3bps

Proect
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Investitor

Сообщение  !?! Ср Июл 29, 2015 9:29 pm

Daca lucrarile merg incet, dece nu mai cauta un inca investitor sau partener si construcita sa mearga mai repede?

!?!
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty fffff

Сообщение  sibn de la sis Чт Июл 23, 2015 11:36 pm

[i]in mai am platit transh tremistrial akuma in august mai am de platit mai am datorie de catre firma de 2000 de evroni sa construit 4 etaje pe kladirea amea mai avem in tara AIE 3 tot e in cokolata mai die frends

sibn de la sis
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Greu

Сообщение  Admin Ср Июл 22, 2015 11:29 pm

Da cu asha viteza o sa construeasca vo 10 ani ... se vede ca nu au nimic bani .. vor numai din contul nostru sa construeasca ...
Nu pot intelege una ... eii constrund casele isi scot cel putin in 3 ori banii .. cum nai da dar ei mai putin risca investind de cit noi .. mai ales in vedere ca deja neam ars o data.

Admin
Admin

Сообщения : 202
Дата регистрации : 2011-06-02
Возраст : 42
Откуда : Chisinau

https://domargo.forum2x2.ru

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  !!!!!!!!!!!!! Пт Июл 17, 2015 8:24 pm

am fost la santier....lucru merge greu...foarte greu....Asteapta sa platim noi...ei nu baga nimic....Eu inteleg ca o firma serioasa ....la inceput finanseaza ei cit de cit...apoi isi strig roadele....,dar ei vor sa-si stringa numai roadele fara sa cheltuie personal nimic... confused

!!!!!!!!!!!!!
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty actualitate

Сообщение  giordel Вт Июн 30, 2015 6:25 pm

macaraua sta acolo unde a stat, tot la casele din deal lukreaza, nu postati informatie eronata

giordel
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  !!!!!!!!!!!!! Пн Июн 29, 2015 11:14 pm

sotul a trecut pe-acolo si zice ca au mutat macaraua la celelalte doua blocuri....Cam merge greu lucrul...dar merge....decit deloc....

!!!!!!!!!!!!!
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty ESTE ADEVAR OR BA ?

Сообщение  cazacmarin Ср Июн 24, 2015 9:58 am

Am sunat la ei azi dimineatza, shi au conformat ca la adunarea din 2 Iunie cu SISu au deciz ca blocurile sa aiba cate 12 etaje. Pe cei de mai sus ii vor repartiza mai jos. Din cate am inteles, cam in 2 saptamani fa fi gata acordul aditzional, tot cam in 2 vor fi gata listele, shi cam intr-o luna de acum(nu mai devreme), ei se vor apuca de sunat shi de invitat la Butca. Cred ca tot aici ne vor informa despre faptul ca tre de achitat mai mult pu etaje mai jos, etc. Deja ramane de vazut cum vor proceda...

cazacmarin
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty ESTE ADEVAR OR BA ?

Сообщение  IDAR. Сб Июн 20, 2015 3:51 pm

Bun gasit la toti .

Cei de la Budca spun ca a fost o adunare la SIS si ca resultat a fost luata decizia ca cladirile vor fi ridicate numai cu douspreece etage.
Tot cei de la budca spun:
ca lucratorii de la SIS au inceput sa plateasca si investesc regular in constructie;
si ca sunt investitori din proectul CASA TA care stau pe ginduri.

Cine are alta sursa de informare va rog confirmati.
Ma adresezi si la lucratorii de la SIS cu aceeasi intrebare.

Multumesc pentru orice raspuns.
Va doresc sa obtinem appartamentele cit mai repede - dar depinde de investitii - sper eu.

IDAR.
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  !!!!!!!!!!!!!! Чт Июн 18, 2015 8:07 pm

Ar fi o invatatura pentru potentialii escroci si o rasplata pe masura pentru Tomaili pentru tot raul care l-a facut la sute (mii ) de oameni. Daca avem justitie , atunci i-l vor inchide. Ma gindesc ca si tentaculele lui de la budca tremura acum.

!!!!!!!!!!!!!!
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Стройка

Сообщение  Mu6KuH Чт Июн 18, 2015 5:43 pm

томайлы находится под домашним арестом по делу о невозвратных кредитах БЕМ Вот бы засадили собаку

Mu6KuH
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Lucru pe santier

Сообщение  lucru greu de tot Вт Июн 16, 2015 1:58 am

da lucru cam merge cu viteza melcului da mai multide 20 muncitorinu am avzut daca va merge asa si in continuare nustiu in ce an vom vedea casele gata ... pentru un tempou mai mare este nevoe de inca cel putin o makara pe santier si min vreo 50 de persoane .... dar daca vor merge tot asa nustii la ce sa te astepti Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral

lucru greu de tot
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty actualizare

Сообщение  giordel Чт Июн 11, 2015 6:21 pm

Lucrul merge dar greu, cineva a scris că sunt 50 de lucrători pe șantier, cred că a postat cineva din băieții din VAGON Smile)) de cind sa reluat lucrul mai mult de 20 nu au fost, actual sunt 15 persoane care lucrează cam cu lenevie (nu este cineva sai pună la treabă). În rest pot spune că sunt ridicate la 3 case cîte aproape 7 nivele.

giordel
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  ОТК Пт Май 29, 2015 3:38 pm

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Fk1bvq

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 11k8oeq

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Wjdloj

ОТК
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty lucru merge

Сообщение  matz Пн Май 11, 2015 8:42 pm

Am vazut ca se lucreaza sunt cam vreo 50 muncitori de la orele 8 deja lucreaza trec in fiecare dimineata.
Speram sa se miste din loc in luna iunie se muta si la celelalte 2 case acelea din proiectul casa mea
se motiveaza ca nu se ajunge.

matz
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty poze de la constructie

Сообщение  user1 Пн Май 11, 2015 2:56 pm

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 34h6hqw

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Adnp5f

user1
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  Mu6KuH Чт Май 07, 2015 12:55 pm

Сегодня был там , строят ......  сделали пару фоток ..  скоро будут заливать целый этаж !!
чтобы посмотреть вставьте www    picasaweb.google.com/107657430698043750319/72015#

Mu6KuH
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty argoooo

Сообщение  artek Пн Апр 20, 2015 11:37 am

am vrut sa scriu despre Speranta...dar si ea a murit matinca*, ma gindesc acum ca la momentul cind am incheiat contractul cu ei sau eram orbi sau atit de prosti ca sa te legi cu o ferma de rahat, sa daruiesti atitia bani la niste debili, sa stei pina acum cu copiii mari la gazda in niste conditii de azi pe miine, sa achiti gazda mii de lei, sa te limitezi in toate. Si cind aveam de gind sa incheem cu cacatii iestia contractul cineva mai invirsta si cu mai multa practica de viata mi-a spus mai bine sa stringem banii si cind ii vom avea pe toti vom cumpara apartamentul, spunindu-mi domnul pe atunci ca:tara asta nu iti da nici o garantie si nu te protejiaza in NIMIC, vreai sa te jalui*si nu ai cui, ca totul e corupt, este o tara unde minciuna e la ea acasa, Noi nu am crezut...ne gindeam ce stie un om de la tara fara studii in domeniu sau chiar neavind deloc studii...si in final s-au adeverit vorbele lui. Tomailii si tot neamul lui sai stee banii in git, ca au dus de nas atita lume!!!! ba zic ca la vara se apuca de constructie, ba la toamna, ba la anul si tot asa.! Acum cu criza aceasta preturile la apartamente foarte tare sau ieftenit, casa gata construita de la firme serioase costa 500 EURO M2, la orice etaj dute si iti alege de care vrei si in ce sector al orasului vrei!!! numai noua ne iese cu 1000EURO, nu ne este de ajuns ca din 2010 asteptam casele dar vom achita dublu si nici nu se stie daca va fi vreodata terminata constructia!!!Ei construiesc cite ceva de ochii oamenilor, stiu ca e primavara afara e cald si ei tot promit ca iaca iaca se apuca de construit ca lumea sa ne se apuce de proteste(dar ce folos si cu protestele acestea!!!cui ii pasa de durerea noastra!!!! =STATULUI????NIMANUI!!!!statul nu se poate lamuri in problemele lui primordiale, fiecare trage la turta lui cum poate!!!numai omul simplu se zbate in tara asta ca pestele pe uscat) NICI NU STII CUI SA TE MAI JALUI***

artek
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty последние новости/ultimule știri

Сообщение  vitek Пт Апр 17, 2015 7:56 pm

Recent s-au apucat de lucru. Parca au de toate, metal, oameni, voința si banii noștri.
Iintr-o săptămână au făcut mai mult decit in 3 luni.
Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 1g59uw

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Fokver

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 2emcxf9

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 11buhyd

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 A49sj

vitek
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty eu nu mai cred in promisiunile lor.

Сообщение  pentru svetic Пн Апр 06, 2015 6:10 pm

mie apartamentul acesta ma costa acum 968€m2 dela 660€ m2. procentele+timpul pierdut ,nu mai spun de sanatatea pierduta. apartamentul meu costa 43600. pe piata acum sint apartamente gata date in expluatare tot asa cu doua odai acelas metraj la pretul de 34000€.
cind va fi dat in expluatare ma va costa peste 1000€m2. dar CIND VA FI EL GATA? inca citi ani tre de asteptat?
ce tine de SIS daca achita ei sau nu, sint sigur ca Dml Nikolai(Mi6kin) tre sa stie ceva. si miar fi si mie interesant sa citesc ceva stiri de la dumnealui,caci de mult nu a mai scris si el aici ceva. ceea ce inteleg eu ca ..... noutati bune nu sint.

pentru svetic
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  светик Сб Апр 04, 2015 2:59 pm

я думаю что мы должны сейчас все дружно заплатить все то что нас просят....я так поняла что сейчас начнеться уже конкретно строиться наши дома если мы заплатим....другого выхода у нас нету

светик
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty аааааа

Сообщение  Mu6KuH Сб Апр 04, 2015 7:56 am

Начинает и сис платить с этого месяца

Mu6KuH
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  vasile Пт Апр 03, 2015 11:32 am

stie cineva acei de la sis achita...

vasile
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty si eu akit

Сообщение  vasile Пт Апр 03, 2015 11:25 am

si eu akit regulat ... dar nu prea stiu cum merg lucrarile .daca vedeti skimbari scriti varog...

vasile
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  !!! Вт Мар 24, 2015 9:24 pm

Da , aceeasi impresie, parca intentionat au cautat o firma dubioasa. Si noi a cita oara ne-am increzut in SIS care iar ni l-a bagat pe Tomaili si Co. Si daca cuiva i se pare ca cu cit mai multe mesaje revoltatoare posteaza cu atit mai rapid se va construi , va gresiti. Acum se prind pestii cei mari, acei care l-au protejat pe Tomaili si cu care s-au impartit banii luati credit de la BEM . Ca sa se finiseze cu bine pentru noi si sa fie finisata constructia sunt necesare schimbari mari , de tipul celor din Romania.

!!!
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  людмила Пн Мар 23, 2015 5:43 pm

такое ощущение что нам специально подбирают такие фирмы левые...едишь и глядишь как по кищиневу строиться другие дома как грибы...а наш?

людмила
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  светик Сб Мар 21, 2015 8:43 pm

да не строиться давно уже ничего....опять кидос какой то...я так поняла что им не на что строить---никто деньги не сдает им...я смотрю и не отписываються люди уже---пофиг уже все....наш народ классно кидать и рипенеться никто не будет.....подарил свои денежки дядичке --ну и ладно черт с ними -еше заработаю..

светик
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty МЕРТВАЯ СТРОЙКА...

Сообщение  n@t@w@ Вт Мар 17, 2015 1:55 pm

ДВЕ НЕДЕЛИ УЖЕ ПРОЕЗЖАЮ МИМО СТРОЙКИ ...(((
А ПОДЪЁМНЫЙ КРАН НЕ ... ДВИГАЕТСЯ И ВСЕ ВРЕМЯ В ОДНОМ И ТОМ ЖЕ ПОЛОЖЕНИЙ...((( .

n@t@w@
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty ПРОХОДИЛА НЕДАВНО ВОЗЛЕ СТРОЙКИ----НИЧЕГО ДАВНО НЕ СТРОЯТ..

Сообщение  светик Сб Мар 14, 2015 6:11 pm

ОПЯТЬ СТРОЙКА СТОИТ МЕРТВЫМ ГРУЗОМ.....ЗВОНИШЬ ТУДА А ОНИ ГОВОРЯТ ЧТО ВСЕ НОРМАЛЬНО....ДАВАЙТЕ ОПЯТЬ БИТЬ ТРЕВОГУ ЛЮДИ ДОБРЫЕ...ЕЩЕ ПАРУ ЛЕТ И ВСЕ ЭТОТ ФУНДАМЕНТ С ЭТАЖАМИ ЧТО ПОСТРОИЛИ НУЖНО БУДЕТ УЖЕ СНОСИТЬ....И ПРИДЕТЬСЯ НАМ ЕШЕ ОЧЕНЬ МНОГО ДОПЛАЧИВАТЬ--ЭТО БУДЕТ В ЛУЧШЕМ СЛУЧАЕ...А В ХУДШЕМ ЭТОТ ДОМ БОЛЬШЕ НИКТО И НИКОГДА НЕ ПОСТРОИТ....ЭТО ВСЕ ОТ ТОГО ЧТО ЛЮДИ У НАС В СТРАНЕ ОЧЕНЬ ТРУСЛИВЫЕ И НИЧЕГО НЕ МОГУТ

светик
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty la dare in exploatare

Сообщение  butucel Сб Фев 21, 2015 3:25 pm

buna ziua, eu am scris cerere sa achit toata suma la dare in exploatare, desigur ei mi-au spus ca vor retine acolo careva procente si imi iese apartamentul cu 2 mii euro mai mult, in schimb, in caz ca nu construiesc nu mai pierd alti bani

butucel
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Achita cineva!!

Сообщение  !!!!!! Ср Фев 18, 2015 2:05 pm

Buna ziua !!!!! As dori sa aflu daca mai achita cineva acestei firme care aucum construeste !!! eu am achitat adika am mers mai departe de cind sa facut contractul nou cu acesta firma si decum achit de vreo 4 luni decum si tot mer periodic la oficiu de la constructie in oficiu permanent cineva este si tot spune ca se lucreza dar acum e perioada rece si nu se lucreza acum cer 2 saptamini in urma am intrat si erau citva oameni pe santier adika lucrau si makaraua lucra (nustiu chear intradevar lucrau sau doar se faceu Very Happy ) Iar in oficiu imi spus ca merg incet lucrarile deoareace multi au reziliat contractele si nu achita si ei lucreza doar cu cei care achita si cu banii care sunt investiti din Federatia ruza adika de directorul firmei .... Nustiu ce sa fac mai departe sa mai achit sa nu achit .... MAI ACHITA CINEVA ADIKA MAI MERGE CINEVA MAI DEPARTE ?????????????????? pale pale pale

!!!!!!
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Фото

Сообщение  Коля Чт Янв 29, 2015 5:15 pm

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 6gd7oh

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 2s0clnb

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 O7qcnk

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 2s81h1k

Коля
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty ;;;;;;;;

Сообщение  ''''''''''' Сб Янв 24, 2015 12:12 pm

ei asteapta eara luna lui martie, kind se va implini un an de promisiuni si doar doua etaje ridicate. oare mai merita sa avem incredere in ei? ean ginditiva omeni buni! DOUA ETAJE CONSTRUITE INTRUN AN! aproximativ peste vre-o 7-9 ani poate va fi ceva gata. acestea par a fi aldea Tomaili.

'''''''''''
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty 111

Сообщение  kub Пт Янв 23, 2015 1:04 pm

Ну что смотрю стройка закончилась.сейчас нет морозов, и строить свободно можно,а ничего не делается,

kub
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty protv.md/stiri/actualitate/sute-de-oameni-din-capitala-ramasi-fara-apartamente-dar-si-fara---842881.html

Сообщение  cazacmarin Ср Янв 14, 2015 4:49 pm

protv.md/stiri/actualitate/sute-de-oameni-din-capitala-ramasi-fara-apartamente-dar-si-fara---842881.html
Ashia matinca is de la Argo de pe Dumeniuc 4...

cazacmarin
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  !!! Пн Янв 12, 2015 11:19 am

am fost pe la oficiul lor..inca nu-i clar nimic care va fi situatia caselor noastre...a venit directorul Cretu in tara trebuia sa se intilneasca cu SIS si sa hotarasca ce va fi in continuare cu casele noastre...Cei de la SIS n-au dat niciun ban pina acuma la firma noua...si tb sa se vada ce va fi?!Ei au construit cita 2 etaje,dar numai la blocurile celea din 3...acuma nu lucreaza ca-i rece si tot asa va fi in continuare scratch

!!!
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Puneti poze cine are posibilitatea

Сообщение  Bizu Пн Янв 12, 2015 1:07 am

Cine trece des prin regiunea blocurile faceti citeva poze, ca acuma iarna nu mai lucreaza nimeni măcar sa știm la ce etaj au ajuns si daca sa mai facut ceva inafara de ridicat.

Bizu
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty craciun fericit LA toti

Сообщение  onofrei Ср Янв 07, 2015 11:09 am

Sint careva noutati CE sa mai facut pe santier? Am auzit ca au ajuns LA etajul 11. Poate are cineva posibilitate de a mai pune ceva foto de acolo. Sau poate exista webcamera? Multumesc si va doresc un an nou Fericit

onofrei
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  Арсений Чт Дек 25, 2014 3:16 pm

Arsenii пишет:069526348
Мне дорого звонить в другую страну, напишите на почту guzhvinks@gmail.com

Арсений

Сообщения : 2
Дата регистрации : 2014-12-18

Вернуться к началу Перейти вниз

Страница 2 из 15 Предыдущий  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Следующий

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения