DOM-ARGO
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

+9
MADMAT
Ion
Victima
Maria_123
Iurie
Admin
Andrei
alex.ei
moldovan
Участников: 13

Страница 9 из 15 Предыдущий  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Следующий

Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 9 Empty Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  auras Вс Апр 07, 2013 9:46 pm

Первое сообщение в теме :

Pe 12 04 2013 ne vom starui sa fim prezenti la protest. Admin daca nu puteti sa veniti la protest din diferite motive ,poate trimiteti pe cineva in locul D-tra, sa fim mai multi.La toti organizatorii va multumim, pentru ceia ce faceti.Oameni buni va asteptam ,sa fim cit mai multi la proteste.

auras
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз


Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 9 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  !!!!! Ср Мар 12, 2014 4:05 pm

eu am creat un grup pe odnoclasniki Casa Ta Argo md...poate asa vor aparea mai multi investitori de pe Grenoble....multi nu cunosc acest forum poate asa se va tine legatura cu toti...cine doreste ALATURATI-VA....

!!!!!
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 9 Empty Nimic nou

Сообщение  Bizu Вт Мар 11, 2014 10:52 pm

Da interesant nimic nou, cum se vede cam si nimic nu va fi, daca cineva incepe sa daie in judecată scriti daca va fi vrun rezultat din aceasta ca cam nu cred sa iasă nimic nici prin judecată cei de la sis nu fac nimic pai ce sa mai zicem ceilalți.

Bizu
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 9 Empty judecata

Сообщение  MADMAT Вт Мар 11, 2014 8:37 pm

Cineva spunea ca compania argo este in proces de insolvabilitate.
Am fost la curtea de apel mi sa spus ca nu se afla in proces are careva alte informatie ca nu prea am incredere in colaboratorii de acolo pentru ca la inceput parca era in proces de insolvabilitate apoi nu???? straniu.
Eu personal il actionez in judecata dar cam nustiu va fi efect.
ca cu tot rahatu acesta care se petrece pe la curtea de ape ,procuratura apui nu mai stii cei de facut.

MADMAT

Сообщения : 6
Дата регистрации : 2012-09-19

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 9 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  !!!!! Вт Мар 11, 2014 12:10 pm

d-le Nicolae...ce se aude ,se organizeaza vreo adunare sau nu???

!!!!!
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 9 Empty EU DAU IN JUDECATA

Сообщение  NMBBVV Вт Мар 11, 2014 12:15 am

EU DAU IN JUDECATA DACA NU SE HOTARASTE NIMIK IN LUNA MARTIE NIMIK scratch DAR VOI CE STATI SI VA GINDITI confused ANUL NOU A TRECUT santa 

NMBBVV
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 9 Empty ...

Сообщение  Irina Пн Мар 10, 2014 10:33 am

ce se aude cu casele celea ? eu cred ca iar o sa fie doar o taraganare de timp, nu mai cred pe nimeni , da tare as vrea sa fie adevarat si sa se miste din loc o data constructia sau banii inapoi, deam nu mai am rabdare, mai astept luna asta si daca nu dau in judecata.

Irina
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 9 Empty stie cineva ceva nou

Сообщение  qwwqwqwqwq Пн Мар 10, 2014 9:28 am

stie cineva ceva nou de la risurile acelea de la argo ca am fost pe acolo nimeni nimik nu stie toti dau din umeri nor sa faka nici o pula.............. dar speranta moare ultima mai astept si luna asta daka nu ma apuc de treaba....

qwwqwqwqwq
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 9 Empty O noutate buna

Сообщение  Bizu Чт Мар 06, 2014 8:53 pm

Vom fi mereu pe sait scriti cind va fi adunarea sa trimitem pe cineva in locul nostru si unde va fi...ms mult

Bizu
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 9 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  !!!!! Чт Мар 06, 2014 4:23 pm

Speram sa nu ne duca in eroare ...ca firma precedenta MACOM SA.... scratch 

!!!!!
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 9 Empty Multumim!!!

Сообщение  Bety Вт Мар 04, 2014 7:32 pm

Ajuta Doamne sa fie un inceput bun! Sintem in linie si asteptam cu narabdare sa ne intilnim, ca sa punem cit mai rapid "lucrul pe roate".

Bety
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 9 Empty Multumim

Сообщение  vasain Вт Мар 04, 2014 3:58 pm

Multumim pentru informatie, sper sa fie chiar ceva imbucurator!!!!

vasain
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 9 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  !!!!! Пн Мар 03, 2014 11:06 pm

bounce bounce bounce Basketball 

!!!!!
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 9 Empty assads

Сообщение  Mu6KuH Пн Мар 03, 2014 6:18 pm

Внимание сегодня звонил Леониду(СИБ) Все решилось положительно инвестор будет строить дом От нас сейчас требуется быть на связи все кто знает кого либо с нашего объекта оповестите что скоро понадобится собраться на собрании где всех проинформируют Заходите ежедневно на этот сайт как появится информация я сразу напишу

Mu6KuH
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 9 Empty alo

Сообщение  madmat Пт Фев 28, 2014 8:30 pm

Aloo este cineva pe forum care deja la actionat in judecata???
Daca da poate ma puteti ajuta cu vre un numar de telefon.
Va multumesc

madmat
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 9 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  !!!! Пт Фев 28, 2014 12:15 pm

Hai sa gasim un avocat competent(chiar sa coste si mai scump)si sa scoatem macar ceva bani din ei, sau sa se apuce de constructie...

!!!!
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 9 Empty Ajutor

Сообщение  madmat Чт Фев 27, 2014 7:57 pm

La actionat cineva in judecata pe Tomaili poate aveti un avocat bun care ar putea sa ne reprezinte.
Poate vreun numar de telefon.
Era si de asteptat ca va ajunge la asa o situatie.
Cine mai detine careva informatie postateo pe forum.
Mersi.


madmat
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 9 Empty este cineva care a platit fetelor avocate

Сообщение  amid Вт Фев 25, 2014 9:38 pm

este cineva care a platit fetelor avocate...... leam sunat de mai multe ori rezultate foarte putine nu se starue nici nu prea vor sa vorbeaska am opservat nu pre isi dau interesul......... poate au luat deja mita de la tomaili nustiu ce sa cred  Crying or Very sad  poate ca suntem toti cam asa  rendeer 

amid
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 9 Empty sis a spus

Сообщение  amid Вт Фев 25, 2014 9:31 pm

sis mia spus ca contractele vor expira dupa 1 martie anul acesta dar cind stie cineva  Question Rolling Eyes 

amid
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 9 Empty Contractul expira

Сообщение  Bizu Вт Фев 25, 2014 5:12 pm

Contactele au expirat in 2013 las firsitul anului din cite tin eu minte ce scriea in contract....asta e data in exploatare a blocului nu ca nu am contractul aici e la Moldova. Shocked No 

Bizu
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 9 Empty Casa ta

Сообщение  Bizu Вт Фев 25, 2014 5:09 pm

Si fiecare trebuie sa daie in judecată sau se face un document cu toate apartamentele si se da, as dori un răspuns daca se poate cei care stiu sau care sunt informați in aceasta Direcției.ms mult....... Deoarece nu prea cred sa se facă ceva spre bine pe 1 Martie.

Bizu
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 9 Empty NU DORMITI TOMAILI SE ODIHNESTE CU GAGELE

Сообщение  AMID Вт Фев 25, 2014 10:36 am

MESAJ PENTRU TOMAILI (mooning) (finger)

AMID
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 9 Empty amid

Сообщение  NU DORMITI TOMAILI SE OD Вт Фев 25, 2014 10:28 am

spunetimi va rog  Question pe ce data expira contractul ca pe al meu contract mam uitat si nare nici o data indicata No  mersi deja pentru raspuns

NU DORMITI TOMAILI SE OD
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 9 Empty NU DORMITI TOMAILI SE ODIHNESTE CU GAGELE

Сообщение  AMID Вт Фев 25, 2014 10:22 am

ATENTIE!!!  DE MULT NAM MAI FOST PE AICI .......... AM FOST LA SIS VREO 20 ZILE IN URMA AM discutat cu seful ..... mi sa spus clar ca la toti oamenii vii si nu morti eram teafar treaz si constient si sunt sigur de ce am auzit din gura lui dar era cam desperat la tema asta si a zis sa ne ajute dumezeu ca pe 1MARTIE sa se hotarasca ceva dar sanse foarte foarte putine.......  Mad   si mia zis mai baete sfatul meu e ca daca nu se mai hotaraste nimic pe 1MARTIE nu intinde timpu tre sa dau in judecata ca daca se termina termenul contractului toti banii ii ramin lui tomaili dragi frati ai proiectului acesta de rahat max pe 5 martie trebue de atacat in judecata.  Rolling Eyes 

AMID
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 9 Empty fiti atenti tomaili stie ce face.

Сообщение  amid Вт Фев 25, 2014 10:04 am

aaaaaaassssssssss

amid
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 9 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  auras Вт Фев 18, 2014 11:36 am

asteptam 1 martie cu mare nerabdare,

auras
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 9 Empty intrebare

Сообщение  madmat Сб Фев 15, 2014 7:11 pm

Da cine stie oficiul Argo mai activeaza??

madmat
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 9 Empty assads

Сообщение  Mu6KuH Чт Фев 13, 2014 3:52 pm

Ну что вам сказать,?????? Ждем 1 марта а там посмотрим

Mu6KuH
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 9 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  !!!!! Ср Фев 12, 2014 4:35 pm

D-le Nicolae ,spuneti-ne va rog ce se mai aude ?! bounce 

!!!!!
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 9 Empty ....

Сообщение  GG Вт Фев 04, 2014 9:20 am

cine stie ce se mai aude cu casele noastre, dupa cite se vede totul e pe vechi.

GG
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 9 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  !!!!! Ср Янв 22, 2014 4:30 pm

ca se aude cu casele noastre?Cu sechestrele?

!!!!!
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 9 Empty Martie

Сообщение  ARgonaft Ср Янв 08, 2014 7:31 pm

Dacă în martie no să fie nimic, atunci puteţi să mergeţi liniştit în judecată şi să nu mai aşteptaţi minuni. Că în moldova sunt minuni, dar numai nu la săraci.

ARgonaft
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 9 Empty Выжидают врем

Сообщение  АРГО Пт Янв 03, 2014 10:13 am

Опять дают надежду, чтобы оттянуть время...
в марте скажут, что еще не все оресты сняты, скажут подождите еще чуть чуть

потом, парламентские выборы, а там опять перераспределение скорее всего будет, в мае еще что нибудь и т.д.

АРГО
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 9 Empty Faliment

Сообщение  Joric Ср Янв 01, 2014 5:09 am

Poate Tomaili şi da faliment, dar încă puţină răbdare şi o să fie clar. Mai aproape de primăvară.

Joric
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 9 Empty insolvabilitate

Сообщение  jkhug Вс Дек 22, 2013 4:50 pm

am auzit ca TAMAILI SRL este in proces de insolvabilitate (adica faliment) si e foarte greu ca sa preia alta firma toate actele, cine si ce stie?

jkhug
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 9 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  auras Вс Дек 15, 2013 10:07 pm

Sa de-a DOMNUL,intr-un ceas bun,asteptam cu mare nerabdare

auras
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 9 Empty O veste buna.

Сообщение  Bizu Пт Дек 13, 2013 1:47 pm

Mulțumim mult de vestea buna acum speram sa se scoată toate sechestrele ca sa nu aibă obstacole firma noua....mai așteptăm pina in Martie sa vedem ce va fiii......sa fie intrun cias bun....

Bizu
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 9 Empty :)

Сообщение  ......... Чт Дек 12, 2013 9:23 pm

o noutate buna. sa facut un pas in nainte. va multumesc mult domnule Nikolai. ramine de luat de gat pe fraerul de tomailii. credca se poate de rezolvat si asta

.........
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 9 Empty assads

Сообщение  Mu6KuH Чт Дек 12, 2013 3:02 pm

СИБ подписала соглашение с компанией которая в дальнейшем возможно будет строить Если до 1 марта 2014 г эта компания не уберет все секестры наложенные судом на наши дома то строить она не будет (если все пойдет хорошо то в марте начнется и стройка и заключение контрактов)

Mu6KuH
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 9 Empty Ce-s de satula de tara asta!

Сообщение  .... Вт Дек 10, 2013 10:18 am

Ce-s de satula de tara asta fara viitor, de minciunile celor de la Argo, de sperante desarte. Nu vad eu nici o iesire din situatie , deja de 2 ani stam pe loc si vom mai sta 10 sau in genere nu vom primi nimic. Eu m-am z.... , nu stiu cum voi, si treaba ca au facut rau atitor oameni si ca vor fi pedepsiti cindva, cumva, doar presupuneri , vad ca traiesc sanatosi toti bine merci , da iaca noi ne stricam sanatatea din cauza lor. Sad

....
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 9 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  !!!!! Ср Дек 04, 2013 7:32 pm

d-le Nicolae sau Admine ne spuneti ce si cum facem mai departe...mai este nevoie de avocat...sau mai asteptam cum spune cineva mai sus !?Rolling Eyes 

!!!!!
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 9 Empty Încă puţină răbdare

Сообщение  PMAN Пн Дек 02, 2013 11:01 pm

Încă puţină răbdare. Pînă la primăvară. Dacă nu se hotărăşte nimic, atunci cred că o să trebuiască să mergem la conducerea ţării cu măsuri concrete. Am înţeles că sunt ceva veşti îmbucurătoare la sis, dar vedem în 2-3 luni. Dacă nu, atunci o să fim nevoiţi să luăm furcile şi ...

PMAN
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 9 Empty auras

Сообщение  auras Чт Ноя 28, 2013 2:16 pm

Eu la fel ii multumesc lui D-l NICOLAI si lui ALEXANDRU ,....pentru tot ce fac D-lor.Spuneti ,cu ce sa agutam si noi daca putem cu ceva..

auras
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 9 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  auras Чт Ноя 28, 2013 2:09 pm

Stabiliti va rugam data pentru adunare ,venim numaidecit....,va rugam sa fim mai activi

auras
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 9 Empty Raspuns:

Сообщение  Ion Ср Ноя 27, 2013 4:16 pm

Duminica nu a avut loc nici o adunare. Alex a avut careva probleme neprevazute. Prezenta a fost - 8-10 persoane. Deja ramine de vazut o alta data, DAR cu asa prezenta, sincer nu stiu unde vom ajunge. Oricum - multumesc lui Alexandru si dlui Nicolai pentru toate eforturile.

Ion

Сообщения : 6
Дата регистрации : 2011-08-23
Возраст : 37
Откуда : Glodeni/Viisoara

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 9 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  Bizu Ср Ноя 27, 2013 3:56 pm

Scriti va rog ce a fost duminica la adunare va știm di noi cei ce nu suntem acasa.ms mult.

Bizu
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 9 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  !!! Пн Ноя 25, 2013 8:53 pm

ne spuneti ce-a fost duminica?Ce-ati hotarit?

!!!
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 9 Empty Imi cer ertare pentru situatiea de duminica

Сообщение  Admin Пн Ноя 25, 2013 8:48 am

Imi cer ertare pentru situatiea de duminica... dar asha sa primit . Imi cer inca o data iertare .

Admin
Admin

Сообщения : 202
Дата регистрации : 2011-06-02
Возраст : 42
Откуда : Chisinau

https://domargo.forum2x2.ru

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 9 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  !!! Вс Ноя 24, 2013 5:59 pm

ne spuneti daca a avut loc adunarea..daca e nevoie de bani pu avocat ne spuneti cite cit si ii trimit prin sora mea...Spuneti va rog ce-ati hotarit?!

!!!
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 9 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  Bizu Пт Ноя 22, 2013 12:54 pm

Ms mult.

Bizu
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 9 Empty assads

Сообщение  Mu6KuH Пт Ноя 22, 2013 10:28 am

o69129834 Nikolai

Mu6KuH
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Страница 9 из 15 Предыдущий  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Следующий

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения