DOM-ARGO
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

+21
alionavalentin
Sera
Ghenadie
olegp33
Argo
gicu
аньчуда
ma6ingan-71
moldovan
Olesea
AlinaSamoila
Deveatka90
Iurie
springviola
Ina
Indartusa
Ivan
Grisa
Andrei
Nicolae
Admin
Участников: 25

Страница 2 из 20 Предыдущий  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Следующий

Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  Admin Чт Июн 02, 2011 10:25 am

Первое сообщение в теме :

Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea , punem foto pe forum .


Последний раз редактировалось: Admin (Чт Июн 02, 2011 10:45 am), всего редактировалось 3 раз(а)

Admin
Admin

Сообщения : 202
Дата регистрации : 2011-06-02
Возраст : 42
Откуда : Chisinau

https://domargo.forum2x2.ru

Вернуться к началу Перейти вниз


Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  !!!!! Пт Мар 15, 2013 6:59 pm

cheers bounce bounce

!!!!!
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty INFO

Сообщение  Admin Пт Мар 15, 2013 4:27 pm

Azi am fost la sis .. si posibil luni o sa fie facuti primii pasi ... pentru rezolvarea problemei.

Admin
Admin

Сообщения : 202
Дата регистрации : 2011-06-02
Возраст : 42
Откуда : Chisinau

https://domargo.forum2x2.ru

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  Paty Пт Мар 15, 2013 10:00 am

Neaparat venim!

Paty
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Oameni trezitiva!!!

Сообщение  Alexalex Пт Мар 15, 2013 12:35 am

DUMINICA SA VENITI TOTI,SUNT SANSE REALE SA NE GASIM DREPTATEA....DAR NU CU SHEZUTU PE DIVAN!!!!!!SUNT CAI DE IESIRE....DAR TREBUIE SA NE MISCAM!!!!!!!!!!!!!!!CA SA PUTEM INFLUENTA SITUATIA TREBUIE SA ARATAM CA NU NE TEMEM DE EI!!!TREZITIVA!!!

Alexalex
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty !!!

Сообщение  !!!!! Чт Мар 14, 2013 9:35 pm

Domnule Nicolae numaidecit vom fi la adunare !!pe 24 martie ora 12:00

!!!!!
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  !!!!! Чт Мар 14, 2013 5:13 pm

si ce spun cei de la CNA si SIS ...il apara pe Tomaili,vor sa-i mai dea vreo sansa?Ce zic ei ,ce vor sa faca...ce sa facem?Tomaili asta curat fata de toti ,ce face cu noi toti???? Mad

!!!!!
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Rezultat EXPERTIZA

Сообщение  Admin Чт Мар 14, 2013 4:05 pm

Expertiza a dat datele de 80 000 000 lei,

Admin
Admin

Сообщения : 202
Дата регистрации : 2011-06-02
Возраст : 42
Откуда : Chisinau

https://domargo.forum2x2.ru

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty ВНИМАНИЕ ATENTIE !!!!!!!!!!!

Сообщение  Mu6KuH Чт Мар 14, 2013 12:09 pm

В воскресенье"24-03-2013 в 12-00 встречаемся на вокзальной площади тел для контакта 069129834 Николай

Mu6KuH
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty rrrr

Сообщение  Mu6KuH Ср Мар 13, 2013 8:38 pm

нет к сожалению сегодня не приглашали завтра сам зайду к ним

Mu6KuH
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  !!!!! Ср Мар 13, 2013 5:52 pm

Ati fost sau nu la intilnire cu Sis-ul d-le Nicolae?? confused

!!!!!
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Caraul

Сообщение  TvaneaT Пн Мар 11, 2013 7:59 pm

Treziţi-Vă!!!!!!!!!!!!!!! Nu o să vă hotărască nimeni problema, dacă nu vă treziţi. Afară e vară. Nu aşteptaţi minune că în Moldova ea există, dar nu pentru proşti.

TvaneaT
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  !!!!! Пн Мар 11, 2013 11:41 am

o sa ne poarte de-ici...colo... No

!!!!!
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  iaguar Пт Мар 08, 2013 1:57 am

Toate dosarele pe cazul dat, vor fi transmise la Comisariatul sectorului centru, din cauza ca acest caz nu intra deja in competenta C.N.A.-dupa reformare !!!

iaguar
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty ВНИМАНИЕ ATENTIE !!!!!!!!!!!

Сообщение  Mu6KuH Чт Мар 07, 2013 11:24 am

[[color=red]Действительно экспертиза проведена в пользу томайлы !!!!!!! В воскресенье 10-03-2013 собрание отменяется так как на следующей неделе нашу инициативную группу пригласят в СИБ для встречи Предлагаю собрание провести в воскресенье 17-03-2013 так как будет больше информации для тех кто далеко звоните069129834 Николай

Mu6KuH
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Carei urmatorul pas???

Сообщение  mad mat Ср Мар 06, 2013 7:29 pm

Carei urmatorul pas.
Daca expertizai gata?
Pina la urma o sa ne easa aprtamente la un asa pret ca in centul Moscovei.

mad mat
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Info

Сообщение  Admin Ср Мар 06, 2013 6:37 pm

Info ... expertiza este gata .. si dupa cite am inteles ... drept ca nu am vazuto dar expertiza a aratat ca sau investit suma declarata de Tomaili (80 mln lei)

Admin
Admin

Сообщения : 202
Дата регистрации : 2011-06-02
Возраст : 42
Откуда : Chisinau

https://domargo.forum2x2.ru

Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  !!!!! Ср Мар 06, 2013 1:25 pm

de ADMIN nu se aude nimica...a mai luat el rezultatele de la expertiza sau nu??? Rolling Eyes

!!!!!
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  !!!!! Ср Мар 06, 2013 1:22 pm

cu haosul asta in politica nu mai lamurim noi nimica degraba No

!!!!!
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  vulpeA Вт Мар 05, 2013 11:44 pm

a fost o ruda de a mea azi la CNEJ sa transmita o procura, si ei au spus ca NU se mai ocupa de acest caz. toate dosarele sunt transmise la procuratura sectorului centru. sincer nustiu ce sa cred. dar credca au inceput sa ne fugareasca dintr-o parte in alta. voi ce parere aveti? stie cineva ceva? a mai fost cineva la ei recent?

vulpeA
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty assads

Сообщение  Mu6KuH Вт Мар 05, 2013 7:56 pm

будем говорить и по киргизки что бы помогло, а если серьезно то это не проблема будем говорить по русски только приходите

Mu6KuH
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  Andrei77 Вт Мар 05, 2013 4:36 pm

Мать не хочет больше ходить на собрания, говорит что там все по румынски и она ничего не понимает, я нахожусь постоянно за рубежом приезжаю не особо часто. печально это все

Andrei77
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Duminica ORA 12-00 La gara feroviara.

Сообщение  mad mat Вт Мар 05, 2013 2:13 pm

Daca mai cunoasteti pe cineva,care nu intra pe acest forum,spunetile va rog despre adunare.
Dati sa mergem pina la capat.
Sau lasati minle in jos si plecati din tara asta nui esire!!!
Trebuie sa lupti pentru cei al tau.

mad mat
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  vulpeA Пн Мар 04, 2013 11:57 pm

ai mei azi te vor suna.

vulpeA
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty assads

Сообщение  Mu6KuH Пн Мар 04, 2013 9:22 pm

кто придет позвоните, ради 3 человек я не приду

Mu6KuH
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty 069129834

Сообщение  Mu6KuH Пн Мар 04, 2013 8:57 pm

Внимание мой телефон 069129834 на этой неделе по своим каналам попытаюсь узнать новую информацию и предлагаю в воскресенье 10-03-2013 в12-00 на вокзальной площади но пожалуйста приходите или я тоже забью на все и буду тянуть одеяло в свою сторону

Mu6KuH
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  vulpeA Пн Мар 04, 2013 7:43 pm

personal voi anuntza pe careva din rude sa fie prezente la adunare. doar va rog sa anuntzatzi aici kind va avea loc si unde

vulpeA
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Raspuns

Сообщение  mad mat Пн Мар 04, 2013 6:37 pm

Atitea propuneri hai sa actionam hai sa organizam un miting in fata CNAJ sau in fata guvernului.
Procedura de obtinere a autorizatiei pentru miting ne este cunoscuta,hai sa stabilim o data o ora.
Ii multumim lui domnu Mi6kin pentru initiativa caci dumnealui singur incearaca sa miste situatia prin fapte nu prin propuneri.
Ce ziceti de simbata duminica saptamina aceasta ???
Trebuie de coordonat cu obtinerea autorizatiei.
Personal nu cunosc procedura.
Rog persoanele care pot si care detin informatie despre obtinerea autorizatiei sa se implice.
Trebuie actiune nu simple propuneri.
Cind sa organizat duminica intilnirea au fost prezente 3 persoane.(la fel organizata de domnu Mi6kin)
El fiind unica persoana care actioneaza prin fapte nu prin propuneri.
DACA SUNTETI DEACORD DATI SA STABILIM O DATA CIND SA NE INTILNIM.

mad mat
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Ce aşteptaţi?

Сообщение  VaneaT Сб Мар 02, 2013 7:12 pm

Expertizarea-i gata. Tomailî i-a cumpărat şi pe cei de la Centru Naţional de Expertiză Judiciară. Nu ştiu de ce, dar evaluarea obiectului coincide cu cheltuielile lui Tomailî - 80 mln lei. Aşa că ne-a frecat aceşti de la CNEJ ca pe nişte răţi mute. Nu trebuie să aşteptăm minuni de la structurile de stat că toţi îs corupţi şi nu au să hotărasc nimic în favoarea oamenilor simpli. Vanea i-a mituit şi pe aceştea şi rezultatul poftim, fix ca la Tomailî 80 ilioane. Nu-i dreptate în ţara aceasta democratică. Costul total al complexului 250 mln lei. Vanea numai pentru cotlovan, fundament şi carcasa de beton a 4 etaje a cheltuit 80 mln lei. O casă finisată din 5 planificate şi dată în exploatare se estimează la 50 mln lei. Vanea cu 80 mln trebuia să fie construite şi finisate 2 case. Oare cum au evaluat aceşti de la CNEJ obiectul cu 80 mln lei. Măcar puţină ruşine şi soveste nu au. Dar de unde soveste dacă Tomailî s-a împărţit şi cu ei din banii noşti furaţi. Aşa că făceţi concluzii. Trebuie de mers la Filat la audienţă şi de lămurit că aceşti de la CNEJ ne-u frecat şi întrebarea nu se hotărăşte, ba chiar nici nu se întreprinde nimic, iar Tomailî la libertate hotărăşte problema în folosul său.
Trebuie de trezit, că altfel îndeobşte am să rămînem pe drumuri şi nici nu o să putem demonstra că i-am dat bani lui Tomailî, iar cei de la CNA o să spună că noi am inventat istoria cu "Tomailî-Argo", iar aşa om ca Vanea Tomailî nu a fost şi nici nu este.

VaneaT
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty ghfhfghf

Сообщение  fffffmnb Сб Мар 02, 2013 5:08 pm

sintem pacaliti si nu putem face nimic ca la noi in tara asta in asa mod traieste lumea sa fure si sa amajeasca si nai cui sa ceri dreptate fiinca is totii niste huligani

fffffmnb
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty ghfhfghf

Сообщение  fffffmnb Сб Мар 02, 2013 5:07 pm

sintem pacaliti si nu putem face nimic ca la noi in tara asta in asa mod traieste lumea sa fure si sa amajeasca si nai cui sa ceri dreptate fiinca is totii niste huligani

fffffmnb
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty fffff

Сообщение  ffffff Сб Мар 02, 2013 4:56 pm

dar unde a disparut Alecsandru sau lui io intors deacum banii si tace

ffffff
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty http://domargo-casata.blogspot.com/

Сообщение  !! Сб Мар 02, 2013 4:12 pm

Accesati blogul si ve-ti afla iarasi ceva nou!

!!
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  Pericol Сб Мар 02, 2013 1:59 pm

Fratilor daca cei de la CNEJ au evoluat obiectul cu 80 milioane e clar cu soarta noastra! SIS tace, inseamna ca e implicat si el in schemele lui Vanea! E STRASNIC, VREAU SA PLEC DIN TARA ASTA! IMI PARE RAU M-AM IMPLICAT IN ACEST PROIECT! DOAMNE cit se vor bate joc de noi in tara asta de hotomani spurcati?! Chetraru nu are nevoie sa ne hotarasca problema ca el maninca dintr-o treuca cu Ivan Tomaili!

Pericol
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Ce aşteptaţi?

Сообщение  VaneaT Сб Мар 02, 2013 11:57 am

Expertizarea-i gata. Tomailî i-a cumpărat şi pe cei de la Centru Naţional de Expertiză Judiciară. Nu ştiu de ce, dar evaluarea obiectului coincide cu cheltuielile lui Tomailî - 80 mln lei. Aşa că ne-a frecat aceşti de la CNEJ ca pe nişte răţi mute. Nu trebuie să aşteptăm minuni de la structurile de stat că toţi îs corupţi şi nu au să hotărasc nimic în favoarea oamenilor simpli. Vanea i-a mituit şi pe aceştea şi rezultatul poftim, fix ca la Tomailî 80 ilioane. Nu-i dreptate în ţara aceasta democratică. Costul total al complexului 250 mln lei. Vanea numai pentru cotlovan, fundament şi carcasa de beton a 4 etaje a cheltuit 80 mln lei. O casă finisată din 5 planificate şi dată în exploatare se estimează la 50 mln lei. Vanea cu 80 mln trebuia să fie construite şi finisate 2 case. Oare cum au evaluat aceşti de la CNEJ obiectul cu 80 mln lei. Măcar puţină ruşine şi soveste nu au. Dar de unde soveste dacă Tomailî s-a împărţit şi cu ei din banii noşti furaţi. Aşa că făceţi concluzii. Trebuie de mers la Filat la audienţă şi de lămurit că aceşti de la CNEJ ne-u frecat şi întrebarea nu se hotărăşte, ba chiar nici nu se întreprinde nimic, iar Tomailî la libertate hotărăşte problema în folosul său.
Trebuie de trezit, că altfel îndeobşte am să rămînem pe drumuri şi nici nu o să putem demonstra că i-am dat bani lui Tomailî, iar cei de la CNA o să spună că noi am inventat istoria cu "Tomailî-Argo", iar aşa om ca Vanea Tomailî nu a fost şi nici nu este.

VaneaT
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty ddd

Сообщение  Mu6KuH Сб Мар 02, 2013 8:45 am

Результат экспертизы готов на следующей неделе ситуация прояснится а по поводу организовать акции протеста я увидел в прошлое воскресенье сколько пришло народу на собрание (3) человека .

Mu6KuH
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty De acord!

Сообщение  !!!!!!!! Сб Мар 02, 2013 8:31 am

Asteptam evaluarea si indicati locul intilnirii. Sintem 2 familii. Rugam si ceilalti sa nu sa se duca la tara, sa se ceara de la serviciu. Acum e momentul cind trebuie de actionat. Ca asa si vom ramine pe la camine si gazde si mafiotii se vor bucura de banii nostri munciti din greu! Mad

!!!!!!!!
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Treziţi-Vă din hibernare.

Сообщение  Ursul Пт Мар 01, 2013 9:54 pm

Gata, iarna a trecut. Treziţi-Vă din hibernare oameni buni. Dacă nu puneţi mîna pe furci şi o să Vă bazaţi ca cineva să Vă hotărască întrebarea, atunci intraţi în altă iarnă cu aceeaşi situaţie. Trebuie de mers la conducerea ţării şi de cerut implicare în problemă că altfel nu se rezolvă problema. Toate organele de stat îs ocupate cu problemele lor şi nu au cînd să soluţioneze problema noastră. Dacă nu ne aude nimeni, trebuie de mers la miting cu blocarea unor traseie sau străzi din capitală. Treziţi-Vă că degrabă nu o să aveţi cui Vă adresa. Trebuie de mers la Tomailî la domiciliu în sectorul Sculeanca, la SIS (poate se vor trezi din hibernare şi se vor apuca de treabă, dar nu să înainteze numai promisiuni şi basta), la CNEJ (parcă îi instituţie de stat dar îl susţin pe Tomailî, trebuie de solicitat demisia şefului CNEJ care este corupt, cine are date despre şef, domiciliu şi viaţa personală a acestuia scriţi aici nu Vă ruşinaţi). Nimeni nu o să vă hotărască problema, îndeosebi instanţele de judecată. Judecătorii la noi acum nu au deventit mai cinstiţi ca anterior. Treziţi-Vă că o să rămîneţi fără apartamente (că fără bani deja aţi rămas). Nu uitaţi că contractele noastre nu sunt veridice, că Tomailî nu avea dreptul să încheie contracte, pe cînd expira contractul de bază cu SIS.

Ursul
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty rrr

Сообщение  Mu6KuH Пт Мар 01, 2013 8:23 am

Экспертиза готова ждем когда Александр возьмет копию в НЦА и обнародует на сайте

Mu6KuH
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty http://unimedia.info/stiri/zdg-Inca-un-judecator-cu-castel-de-10-mii-euro-57866.html

Сообщение  Pacuras Чт Фев 28, 2013 9:44 pm

Ia vedeţi, nu cumva este implicată în aplicarea de sechestre pe str. Grenoble.

Pacuras
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  auras Ср Фев 27, 2013 9:15 pm

multumim de informatie,am ramas socati de cele auzite cite prostii a facut tomaili,.Despre rezultatele de la scrisoare nu se aude nimic?

auras
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty http://domargo-casata.blogspot.com/

Сообщение  69 Пн Фев 25, 2013 9:17 pm

Accesati blogul si ve-ti gasi multe lucruri interesante!Pentru a-l accesa, trebuie de copiat! bounce

69
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Rezultate

Сообщение  mad mat Пн Фев 25, 2013 6:26 pm

Este ceva informatie despre hotatirea luata de evaluatori?

mad mat
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty http://ziar.jurnal.md/2013/02/05/gacichevici-risca-ani-grei-de-inchisoare/

Сообщение  mad mat Пн Фев 25, 2013 6:24 pm

....

mad mat
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  FLINT888 Вс Фев 24, 2013 8:52 pm

ЛЮДИ ПРОСЫПАЙТЕСЬ,ЧЕРЕЗ ПЯТЬ ДНЕЙ МАРТ!!!!!ВЫ СКОЛЬКО СОБИРАЕТЕСЬ ЕЩЕ ЖДАТЬ,СОБИРАЙТЕСЬ ОДИН РАЗ УЖЕ

FLINT888
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty ZZZ

Сообщение  Mu6KuH Вс Фев 24, 2013 2:43 pm

ПО ВОЗМОЖНОСТИ ПУСКАЙ ПРИХОДЯТ ВАШИ БЛИЗКИЕ ЕСЛИ ВЫ НАХОДИТЕСЬ ЗА РУБЕЖОМ ,ЭТО БУДЕТ САМАЯ РЕАЛЬНАЯ ПОМОЩЬ С ВАШЕЙ СТОРОНЫ

Mu6KuH
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  vulpeA Вс Фев 24, 2013 2:38 pm

Mi6kin,
eu personal vin pe acest forum nu mai putin de 2 ori pe zi. credema sa fi fost eu in moldova veneam la toate adunarile si depuneam tot efortul pentru rezolvarea acestei probleme. caci si eu am investit in acest proiect 14m€. poate pentru cineva e o suma nu mare, dar cu kit kin si greu am adunat acesti bani stiu doar eu si familia mea.
daca va pot ajuta kumva la rezolvarea acestei probleme,spunemi cum, si eu voi depune tot efortul ca sa aducem cu bine constructia asata pina la sfirsit.
o zi buna si mult succes noua.

vulpeA
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty ЛЮДИ ПРОСНИТЕСЬ!!!!!!

Сообщение  Mu6KuH Вс Фев 24, 2013 1:23 pm

С такими людьми как в нашей стране грешно не быть миллионером. На собрании кроме меня и моей супруги было ТРИ человека. Нельзя остановится на пол пути надо двигать нашу проблему до конца . Этим выродкам очень выгодно когда мы молчим, очень прошу вас просыпайтесь после зимней спячки не расслабляйтесь все трудности еще впереди. Внимательно читайте сообщения!!!!!

Mu6KuH
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty ВНИМАНИЕ ATENTIE !!!!!!!!!!!

Сообщение  Mu6KuH Сб Фев 23, 2013 7:46 am

Завтра 24-02-2013 собираемся на привокзальной площади в 12-00 возле фонтана Опять начинается (ФУТБОЛ) надо в срочном порядке определить план дальнейших действий. Николай

Mu6KuH
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty Re: Cine a intrat in proectul (Casa ta ) de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum .

Сообщение  belka1 Пт Фев 22, 2013 4:01 pm

Что насчет воскресенья????????

belka1
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Cine a intrat in proectul (Casa ta )  de pe str.Grenoblea, punem foto pe forum . - Страница 2 Empty внимание!!!!!!!

Сообщение  Mu6KuH Ср Фев 20, 2013 12:39 pm

В воскресенье 24 февраля предлагаю встретится на вокзальной площади в 12 00

Mu6KuH
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Страница 2 из 20 Предыдущий  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Следующий

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения